SPORT

Šnapka - Kovářová Mistři Republiky

17. dubna 2008, 18:04, simi
Šumperk - Obrovského úspěchu se v neděli 13. dubna dočkal Klub tanečního sportu Šumperk na Mistrovství ČR v kategorii E určené pro absolventy tanečních narozené v letech 1989 až 1993.
V náročné soutěži se přes pět postupných kol prokousaly do finále dva šumperské páry, a to Jakub Šnapka s Kateřinou Kovářovou a Jan Velčovský s Eliškou Chmelárovou. V šestičlenném finále se pak naši tanečníci a tanečnice dočkali výborného úspěchu, když se prvně jmenovaný pár umístil na nejvyšší pozici a mohl si tak vyslechnout státní hymnu hranou na svou počest. Úspěch šumperské Taneční školy Olympia pak ještě podtrhl skvělým třetím místem pár Velčovský - Chmelárová. Oba páry si tak vyměnily pozice z regionálního kola.

Vyhlášení finalistů

"Celá soutěž byla hodně náročná a jsme rádi, že jsme to zvládli. Myslím, že se nejedná pouze o úspěch nás dvou, ale celého klubu. Chtěl bych touto cestou poděkovat našim trenérům Lubomíru Novákovi, Vlastimilu Hoškovi a Jiřímu Hrubému, protože je to také jejich zásluha," nechal se slyšet Jakub Šnapka. Katka Kovářová souhlasí: "Určitě jsme hrozně rádi za vítězství, protože to nebylo vůbec lehké. Jedná se určitě o zajímavou zkušenost pro všechny účastníky."

Jakub Šnapka a Kateřina Kovářová

Šumperský Klub tanečního sportu dále reprezentovali:
14. - 15. David - Unzeitigová
16. - 20. Janíček - Fuchsová
22. - 24. Studený - Vachutková
45. - 48. Hořava - Krzystková
45. - 48. Unzeitig - Stojarová
53. - 55. Enter - Bendová
64. - 68. Braun - Pavlíková
87. - 89. Kulhavý - Wernerová

V kategorii neregistrovaných párů obsadil 7. místo pár Vejmola - Šašurková


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).