SPORT

Šnapka - Kovářová Mistři Republiky

17. dubna 2008, 18:04, simi
Šumperk - Obrovského úspěchu se v neděli 13. dubna dočkal Klub tanečního sportu Šumperk na Mistrovství ČR v kategorii E určené pro absolventy tanečních narozené v letech 1989 až 1993.
V náročné soutěži se přes pět postupných kol prokousaly do finále dva šumperské páry, a to Jakub Šnapka s Kateřinou Kovářovou a Jan Velčovský s Eliškou Chmelárovou. V šestičlenném finále se pak naši tanečníci a tanečnice dočkali výborného úspěchu, když se prvně jmenovaný pár umístil na nejvyšší pozici a mohl si tak vyslechnout státní hymnu hranou na svou počest. Úspěch šumperské Taneční školy Olympia pak ještě podtrhl skvělým třetím místem pár Velčovský - Chmelárová. Oba páry si tak vyměnily pozice z regionálního kola.

Vyhlášení finalistů

"Celá soutěž byla hodně náročná a jsme rádi, že jsme to zvládli. Myslím, že se nejedná pouze o úspěch nás dvou, ale celého klubu. Chtěl bych touto cestou poděkovat našim trenérům Lubomíru Novákovi, Vlastimilu Hoškovi a Jiřímu Hrubému, protože je to také jejich zásluha," nechal se slyšet Jakub Šnapka. Katka Kovářová souhlasí: "Určitě jsme hrozně rádi za vítězství, protože to nebylo vůbec lehké. Jedná se určitě o zajímavou zkušenost pro všechny účastníky."

Jakub Šnapka a Kateřina Kovářová

Šumperský Klub tanečního sportu dále reprezentovali:
14. - 15. David - Unzeitigová
16. - 20. Janíček - Fuchsová
22. - 24. Studený - Vachutková
45. - 48. Hořava - Krzystková
45. - 48. Unzeitig - Stojarová
53. - 55. Enter - Bendová
64. - 68. Braun - Pavlíková
87. - 89. Kulhavý - Wernerová

V kategorii neregistrovaných párů obsadil 7. místo pár Vejmola - Šašurková


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.