ZPRAVODAJSTVÍ

Smrt pod Sněžníkem. Na zemi ležel mrtvý myslivec i s jelenem

3. října 2017, 09:00, Jaroslav Kropáč
Staré Město - Smrt myslivce v masivu Králického Sněžníku šokovala minulý týden nimrody na Staroměstsku. Lovci našli svého kolegu bez známek života v noci na pondělí 25. září. Vedle těla šestašedesátiletého muže ležel zastřelený jelen.

 „Ke zjištění příčin úmrtí muže byla nařízena pitva,“ uvedla mluvčí policie Tereza Neubauerová. Z prvotního ohledání přímo na místě činu se policistům nepodařilo nalézt stopy, které by naznačovaly, že by se na úmrtí lovce mohl podílet někdo jiný. Jako nejpravděpodobnější se jeví smrt následkem srdečního selhání.

Tělo našel vrtulník

V osudný den se na čekanou do Králického Sněžníku vydalo několik myslivců. Ti svého přítele začali hledat poté, co nedorazil na smluvené místo. Mrtvolu v těžko přístupném terénu se však podařilo objevit až policistům ve vrtulníku s termovizní, pomáhala i horská služba. „Nalezený muž neměl žádné viditelné poranění, kromě lehce odřené tváře. Když pak na místo dorazil lékař, konstatoval smrt,“ řekl náčelník horské služby Jeseníky Michal Klimeš.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.