ZPRAVODAJSTVÍ

Smrt pod Sněžníkem. Na zemi ležel mrtvý myslivec i s jelenem

3. října 2017, 09:00, Jaroslav Kropáč
Staré Město - Smrt myslivce v masivu Králického Sněžníku šokovala minulý týden nimrody na Staroměstsku. Lovci našli svého kolegu bez známek života v noci na pondělí 25. září. Vedle těla šestašedesátiletého muže ležel zastřelený jelen.

 „Ke zjištění příčin úmrtí muže byla nařízena pitva,“ uvedla mluvčí policie Tereza Neubauerová. Z prvotního ohledání přímo na místě činu se policistům nepodařilo nalézt stopy, které by naznačovaly, že by se na úmrtí lovce mohl podílet někdo jiný. Jako nejpravděpodobnější se jeví smrt následkem srdečního selhání.

Tělo našel vrtulník

V osudný den se na čekanou do Králického Sněžníku vydalo několik myslivců. Ti svého přítele začali hledat poté, co nedorazil na smluvené místo. Mrtvolu v těžko přístupném terénu se však podařilo objevit až policistům ve vrtulníku s termovizní, pomáhala i horská služba. „Nalezený muž neměl žádné viditelné poranění, kromě lehce odřené tváře. Když pak na místo dorazil lékař, konstatoval smrt,“ řekl náčelník horské služby Jeseníky Michal Klimeš.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).