SPORT

Šlo to i ve třech: stolní tenisté v nekompletním složení přetlačili Lutín. Bodovala také Mohelnice

7. listopadu 2019, 13:00, Petr Fišer
Morava – Za normálních okolností by výsledek z Lutína vyvolal menší pozdvižení. Stolní tenisté Šumperka z pozice největších divizních favoritů sice poslední tým tabulky přetlačili, ale pouze nejtěsnějším možným rozdílem. Čekal se daleko jednoznačnější průběh.

 Za vším se skrýval jeden podstatný háček. Vedoucí družstvo průběžného pořadí po cenném vítězství nad Čechovicemi řešilo značné nesnáze se sestavou. Ač si v „pingpongových“ soutěžích vystačíte jen se čtyři hráči, šumperská sestava se vlivem okolností smrskla na trio Žvátora, Rabenseifner, Šubčík. Oproti předchozímu sobotnímu střetnutí nebyli k dispozici Wiesner a Janků. Hosté tak prohráli pět zápasových duelů bez boje, protože do nich neměli koho nasadit, a nakonec je spasila stoprocentní úspěšnost Miroslava Žvátory a Milana Rabenseifnera při soubojích v singlu.

Druhý okresní zástupce z Mohelnice smetl Lutín z povrchu zemského a moc se nenadřel ani v papírově těžším duelu proti Čechovicím. Hanáci se dostali do stejných problémů jako Šumperk a na příznivější výsledek museli zapomenout.

DIVIZE

ČECHOVICE – ŠUMPERK 6:10. Šumperk: Rabenseifner 3 výhry – 1 prohra, Šubčík 3-1, P. Wiesner 3-0, K. Janků 0-3, čtyřhry 1-1.
LUTÍN – MOHELNICE 1:10. Mohelnice: Jarmar 3-0, Ellner 1-1, J. Hojgr 2-0, Stuchlý 2-0, čtyřhry 2-0.
LUTÍN – ŠUMPERK 8:10. Šumperk: Žvátora 4-0, Rabenseifner 4-0, Šubčík 2-2, čtyřhry 0-1, kontumačně 0-5.
ČECHOVICE – MOHELNICE 2:10. Mohelnice: Jarmar 1-1, Ellner 2-0, Stuchlý 2-0, J. Hojgr 1-0, čtyřhry 0-1, kontumačně 4-0.
DALŠÍ PROGRAM: sobota 9. listopadu: 10.00 Šumperk – Neředín B, Mohelnice – Přerov B, 15.00 Šumperk – Přerov B, Mohelnice – Neředín B.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes hrajeme o celkem čtyři volné vstupenky na dva koncerty šumperského Domu kultury. Odpovědět je potřeba na každou zvlášť, a to pod číslem a písmenem otázky. Výherce zveřejníme v příštím čísle novin.

Otázka č. 1: (Festival Horování, sobota 23. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?
1a) 2001
1b) 2003
1c) 2005

Otázka č.2: (Vánoční koncert Janka Ledeckého, čtvrtek 28. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?
2a) 1995
2b) 1996
2c) 1997

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Dvojvstupenku na slavnostní koncert u příležitosti státního svátku se světoznámým virtuosem a houslovou legendou Václavem Hudečkem, konaný v neděli 17. listopadu v zábřežském kostele sv. Barbory vyhrává Alois Drážný z Kolšova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně zábřežského kulturního domu.