SPORT

Šlo to i ve třech: stolní tenisté v nekompletním složení přetlačili Lutín. Bodovala také Mohelnice

7. listopadu 2019, 13:00, Petr Fišer
Morava – Za normálních okolností by výsledek z Lutína vyvolal menší pozdvižení. Stolní tenisté Šumperka z pozice největších divizních favoritů sice poslední tým tabulky přetlačili, ale pouze nejtěsnějším možným rozdílem. Čekal se daleko jednoznačnější průběh.

 Za vším se skrýval jeden podstatný háček. Vedoucí družstvo průběžného pořadí po cenném vítězství nad Čechovicemi řešilo značné nesnáze se sestavou. Ač si v „pingpongových“ soutěžích vystačíte jen se čtyři hráči, šumperská sestava se vlivem okolností smrskla na trio Žvátora, Rabenseifner, Šubčík. Oproti předchozímu sobotnímu střetnutí nebyli k dispozici Wiesner a Janků. Hosté tak prohráli pět zápasových duelů bez boje, protože do nich neměli koho nasadit, a nakonec je spasila stoprocentní úspěšnost Miroslava Žvátory a Milana Rabenseifnera při soubojích v singlu.

Druhý okresní zástupce z Mohelnice smetl Lutín z povrchu zemského a moc se nenadřel ani v papírově těžším duelu proti Čechovicím. Hanáci se dostali do stejných problémů jako Šumperk a na příznivější výsledek museli zapomenout.

DIVIZE

ČECHOVICE – ŠUMPERK 6:10. Šumperk: Rabenseifner 3 výhry – 1 prohra, Šubčík 3-1, P. Wiesner 3-0, K. Janků 0-3, čtyřhry 1-1.
LUTÍN – MOHELNICE 1:10. Mohelnice: Jarmar 3-0, Ellner 1-1, J. Hojgr 2-0, Stuchlý 2-0, čtyřhry 2-0.
LUTÍN – ŠUMPERK 8:10. Šumperk: Žvátora 4-0, Rabenseifner 4-0, Šubčík 2-2, čtyřhry 0-1, kontumačně 0-5.
ČECHOVICE – MOHELNICE 2:10. Mohelnice: Jarmar 1-1, Ellner 2-0, Stuchlý 2-0, J. Hojgr 1-0, čtyřhry 0-1, kontumačně 4-0.
DALŠÍ PROGRAM: sobota 9. listopadu: 10.00 Šumperk – Neředín B, Mohelnice – Přerov B, 15.00 Šumperk – Přerov B, Mohelnice – Neředín B.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes se mohou soutěžící rozhodnout, zda dají přednost divadelní premiéře, nebo maškarnímu reji na plese. Oboje pořadatelé nabízejí formou volných vstupenek, které nám do soutěže věnovali. Stačí se zúčastnit a čekat na vyrozumění o výhře. Jména výherců zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka č. 1 (Maškarní ples v Bludově, KD 25. 1. od 19 hodin, 2x 2 vstupenky):
Jaký je správný název bludovské rozhledny?
1a. Brusinka
1b. Vyhlídka Brusná
1c. Na Brusné

Soutěžní otázka č. 2 (Amadeus, Divadlo Šumperk 8. 2., 19.00 hod, 1x dvojvstupenka):
Jaké je celé skutečné jméno Mozarta?
2a. Wolfgang Amadeus Mozart
2b. Johannes Chrysostomus Wolfgangus Theophilus Mozart
2c. Joannes Paulus Amateo Mozart

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559
551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou vstupenku na koncert Terezy Maškové, konaný 22. 1. v šumperském Domu kultury, vyhrávají K. Válková z Bludova a J. Cechal ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně DK.