ZPRÁVY

Slavnosti města Šumperka vyhlásily soutěž

22. května 2013, 04:44, red, mošo
Šumperk – Soutěžit o nejrůznější ceny teď můžou zájemci na webových stránkách šumperské radnice. Otázky z historie připomínají Slavnosti města Šumperka, které se letos uskuteční v sobotu 1. června. Každý den čeká v elektronickém formuláři na webu nová trojice otázek, a to po dobu následujícího týdne.
Soutěž probíhá formou vědomostního kvízu s otázkami z historie takzvaného Šumperského sněmu,“ upřesnil referent oddělení kultury a vnějších vztahů šumperské radnice Bohuslav Vondruška. „Soutěžící přímo na internetových stránkách města vyberou odpovědi ze tří možností, vyplní své jméno a kontaktní údaje. V poslední květnový den proběhne slosování. Vítězové si budou moci vyzvednout ceny v informačním stánku města Šumperka přímo na slavnostech," doplnil Vondruška.

Soutěžící se mohou těšit na dva dárkové balíčky od Pivovaru Holba, poukazy na skipasy do Ski areálu Kraličák na sezónu 2013/14, vstupenky na Revival Invazi, Klášterní hudební slavnosti či na projekci filmu Šmejdi v kině Oko, dále na vstupenky do expozice Čarodějnické procesy, poukaz na koláč nebo pohár v kavárně PředMěstí a na CD skupiny Dead Pope’s Company, která na Slavnostech města Šumperka vystoupí.

„Přímo při Slavnostech města Šumperka bude probíhat další soutěž pro děti i pro dospělé. Budou muset splnit pět dovednostních úkolů, například přetahování lanem, házení podkov nebo vázání uzlů. Soutěžní kartičky budou slosovatelné. Vítězové budou vyhlášeni o půl šesté spolu s výsledky soutěže o plakát slavností a výtvarné soutěže šumperských mateřských a základních škol“, doplnil Vondruška.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.