ZPRÁVY

Slavnosti města Šumperka vyhlásily soutěž

22. května 2013, 04:44, red, mošo
Šumperk – Soutěžit o nejrůznější ceny teď můžou zájemci na webových stránkách šumperské radnice. Otázky z historie připomínají Slavnosti města Šumperka, které se letos uskuteční v sobotu 1. června. Každý den čeká v elektronickém formuláři na webu nová trojice otázek, a to po dobu následujícího týdne.
Soutěž probíhá formou vědomostního kvízu s otázkami z historie takzvaného Šumperského sněmu,“ upřesnil referent oddělení kultury a vnějších vztahů šumperské radnice Bohuslav Vondruška. „Soutěžící přímo na internetových stránkách města vyberou odpovědi ze tří možností, vyplní své jméno a kontaktní údaje. V poslední květnový den proběhne slosování. Vítězové si budou moci vyzvednout ceny v informačním stánku města Šumperka přímo na slavnostech," doplnil Vondruška.

Soutěžící se mohou těšit na dva dárkové balíčky od Pivovaru Holba, poukazy na skipasy do Ski areálu Kraličák na sezónu 2013/14, vstupenky na Revival Invazi, Klášterní hudební slavnosti či na projekci filmu Šmejdi v kině Oko, dále na vstupenky do expozice Čarodějnické procesy, poukaz na koláč nebo pohár v kavárně PředMěstí a na CD skupiny Dead Pope’s Company, která na Slavnostech města Šumperka vystoupí.

„Přímo při Slavnostech města Šumperka bude probíhat další soutěž pro děti i pro dospělé. Budou muset splnit pět dovednostních úkolů, například přetahování lanem, házení podkov nebo vázání uzlů. Soutěžní kartičky budou slosovatelné. Vítězové budou vyhlášeni o půl šesté spolu s výsledky soutěže o plakát slavností a výtvarné soutěže šumperských mateřských a základních škol“, doplnil Vondruška.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.