SPORT

SK UP Olomouc byl nad síly šumperaček

14. prosince 2011, 17:22, téma BASKETBAL, rejdakce
Šumperk - Oblastní přebor starších minižaček U 13.

Sobota 10.12.2011


1. utkání

SK UP Olomouc - TJ Šumperk 1. ZŠ
64 : 40Výsledek po čtvrtinách: 10:8, 33:15, 52:29
Střelci: Hegrová Eliška 11, Nečasová Lucie 9, Doubravová Eliška 5, Válková Adéla 3 ,
Plhalová Šárka 4, Hanáková Veronika 4, Hauserová Katka 2, Čadilová Dominika 2.
Trestné hody: 19/8 - 42 %

 

2. utkání

SK UP Olomouc - TJ Šumperk 1. ZŠ
57 : 29


Výsledek po čtvrtinách: 18:2, 28:11, 43:19
Střelci: Doubravová Eliška 8, Plhalová Šárka 7, Nečasová Lucie 4, Hanáková Veronika 4,
Hegrová Eliška 2, Svítilová Eliška 2, Válková Adéla 2
Trestné hody: 10/1 – 10 %

 

Komentář trenéra:
Domácí družstvo SK UP se posílilo o 3 hráčky OSK Olomouc - Dohnalovou, Slivečkovou a Ševčíkovou. Právě tyto hráčky nám v prvním zápase nastřílely z 64 bodů 28 a v druhém utkání z 57 bodů 33. Pod oběma koši jednoznačně kralovala Dohnalová, která svou výškou kolem 180 cm převyšovala naše nejvyšší hráčky o hlavu a hraje již v žákovské lize za OSK. Celkem nám nastřílela 34 bodů a byla hodně platná v doskocích pod oběma koši. Slivečková zase výborně rozehrávala a vytvářela střelecké příležitosti svým spoluhráčkám. Naše družstvo mělo v každém zápase vždy jednu čtvrtinu velmi slabou. V prvním utkání to byla 2. čtvrtina, kterou jsme prohráli 23 : 7 a v druhém utkání to byla zase první čtvrtina. Tuto jsme prohráli 18 : 2. V ostatních čtvrtinách jsme byli důstojným soupeřem. Škoda jen, že některé naše hráčky jsou v obraně i v útoku málo agresivní a nedokážou na takové hráčky soupeře reagovat a oplatit jim stejnou mincí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).