KULTURA

Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie

28. prosince 2018, 10:38, tyč
Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie Šumperk – Už třetím rokem mohou příznivci netradičních oslav přivítat nový rok v prostorách šumperského divadla.

Silvestrovský ples ve společnosti umělců začne v 18 hodin, a to komediálním představením Prachy? Prachy!, kterou se šumperskými tvůrci nastudoval režisér Roman Groszmann. Ten u místního publika zaznamenal úspěch již se svými předešlými komediálními inscenacemi 1+1=3 a Dokonalá svatba. 
Po divadelním představení se rozjede zábava. Celým slavnostním večerem provede hosty taneční orchestr Styl Music Ochestra a DJ ALesh. 

„Kromě hudby a tance se návštěvníci mohou těšit na bohatý raut, láhev sektu pro půlnoční přípitek a dárek,“ uvedla za pořadatele Táňa Mládková a dodala, že vstupenky na Silvestrovský ples jsou k mání pouze v pokladně divadla. „Objednávky přes internet nepřijímáme, protože její součástí je i místenka ke stolu,“ vysvětlila Mládková. Cena lístku na divadelní vítání nového roku činí 1100 korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 2.1.2019 09:26
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
28
11 stovek za společnost odložených herců? To někdo dal? Dotace jim nestačí?
Reagovat
Datum: 2.1.2019 10:02
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: jan
To víš-že ano!
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o 3 výherce, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem, konané 13. července. Pořadatelé zároveň výhercům zašlou PROBIO balíček v hodnotě 500 Kč. Můžete to být právě vy, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Kdo moderuje letošní Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem?
A) Marie Doležalová a Marek Zelinka                
B) Richard Genzer a Michal Suchánek                  
C) Pavla Tomicová a Marek Dědík  

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na film Yesterday, který šumperské kino OKO promítne ve čtvrtek 27. června vyhrávají: Ilona Krátká z Rudy nad Moravou, Alžběta Vévodová z Chromče a Sylvia Hynková ze Šumperka. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kina.