KULTURA

Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie

28. prosince 2018, 10:38, tyč
Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie Šumperk – Už třetím rokem mohou příznivci netradičních oslav přivítat nový rok v prostorách šumperského divadla.

Silvestrovský ples ve společnosti umělců začne v 18 hodin, a to komediálním představením Prachy? Prachy!, kterou se šumperskými tvůrci nastudoval režisér Roman Groszmann. Ten u místního publika zaznamenal úspěch již se svými předešlými komediálními inscenacemi 1+1=3 a Dokonalá svatba. 
Po divadelním představení se rozjede zábava. Celým slavnostním večerem provede hosty taneční orchestr Styl Music Ochestra a DJ ALesh. 

„Kromě hudby a tance se návštěvníci mohou těšit na bohatý raut, láhev sektu pro půlnoční přípitek a dárek,“ uvedla za pořadatele Táňa Mládková a dodala, že vstupenky na Silvestrovský ples jsou k mání pouze v pokladně divadla. „Objednávky přes internet nepřijímáme, protože její součástí je i místenka ke stolu,“ vysvětlila Mládková. Cena lístku na divadelní vítání nového roku činí 1100 korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 2.1.2019 09:26
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
11 stovek za společnost odložených herců? To někdo dal? Dotace jim nestačí?
Reagovat
Datum: 2.1.2019 10:02
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: jan
To víš-že ano!
Reagovat