KULTURA

Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie

28. prosince 2018, 10:38, tyč
Silvestrovskou oslavu odstartuje komedie Šumperk – Už třetím rokem mohou příznivci netradičních oslav přivítat nový rok v prostorách šumperského divadla.

Silvestrovský ples ve společnosti umělců začne v 18 hodin, a to komediálním představením Prachy? Prachy!, kterou se šumperskými tvůrci nastudoval režisér Roman Groszmann. Ten u místního publika zaznamenal úspěch již se svými předešlými komediálními inscenacemi 1+1=3 a Dokonalá svatba. 
Po divadelním představení se rozjede zábava. Celým slavnostním večerem provede hosty taneční orchestr Styl Music Ochestra a DJ ALesh. 

„Kromě hudby a tance se návštěvníci mohou těšit na bohatý raut, láhev sektu pro půlnoční přípitek a dárek,“ uvedla za pořadatele Táňa Mládková a dodala, že vstupenky na Silvestrovský ples jsou k mání pouze v pokladně divadla. „Objednávky přes internet nepřijímáme, protože její součástí je i místenka ke stolu,“ vysvětlila Mládková. Cena lístku na divadelní vítání nového roku činí 1100 korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 2.1.2019 09:26
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
20
11 stovek za společnost odložených herců? To někdo dal? Dotace jim nestačí?
Reagovat
Datum: 2.1.2019 10:02
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: jan
To víš-že ano!
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.