SPORT

ŠFL zná semifinalisty

19. února 2011, 16:16, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Druhé čtvrtfinálové souboje skončily triumfem favoritů.
 Jako první zkřížili florbalky hráči Bílého Baletu a Včelek Medulek. Včelky potvrdily výhru z úvodního zápasu a v utkání bohatém na góly nakonec zvítězily exhibičně 12:6. Bílý Balet byl poražen prakticky již po poločase, kdy to bylo o pět branek.

Včelky Medulky - Bílý Balet 12:6


Spádová Legie se pořádně natrápila i v druhém klání s King Size. Tentokrát to nebyl pouze Vicenec, ale celý tým v modrém, který kladl velký odpor. King Size dokonce otočili z 1:3 na 4:3, ale to bylo z jejich strany vše. Bratři Matějové ve spolupráci s Wiesnerem zařídili postup pro Legii díky vítězství 6:4.

Spádová Legie - King Size  6:4


Ani Párci za dolar neponechali po úvodní remíze s Vychlazenou 11 nikoho na pochybách, kdo se nakonec bude radovat. Po poločase hubené vedení 3:2 mladíci rozšířili na jednoznačných 7:3 a mohou se těšit na boj o finále.


Párci za dolar - Vychlazená 11  7:3


Lazy Swines, tentokrát oslabeni o Minaříka, ale naopak posíleni o Kilčického vzdorovali Icemanům. Ti si přinesli vítězství z prvního duelu, ale úvod utkání zaspali. Vedení Sviní se však Gruntorádovi a spol. dařilo umazávat a nakonec se tento zápas ocitnul plně v režii Icemanů. 

Icemani - Lazy Swines  8:4


V semifinále tak na sebe narazí nejprve Icemani se Včelkama Medulkama a poté se střetne Spádová Legie s Párky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.