ŠFL vstoupila do druhé poloviny základní části

1. prosince 2012, 12:20, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Desáté kolo Šumperské florbalové ligy se neslo ve znamení dobrých výkonů outsiderů. Ve šlágru kola potom Lazy Swines porazily Metelesku Blesku.
V prvním utkání se utkala Vychlazená 11 s King Size. Už po chvilce hry se prosadil navrátilec do sestavy Jedenáctky Matěj, a dal tak jasný ráz utkání. Hráči King Size nehráli špatně, ale ztroskotávali na vynikajícím Haintlovi v brance, naopak útočníci týmu v zelených dresech byli efektivní. King Size si nakonec nepřipsali ani čestný úspěch, který by si určitě zasloužili, a odešli poraženi 0:8.

Vychlazená 11 - King Size  8:0

V druhém utkání se očekával jasný průběh a pohodlné vítězství Párků nad Dívčím snem. Párci po delší době nastoupili v početnější sestavě, ale první poločas se jim hrubě nevyvedl. Dívčí sen o přestávce držel senzační remízu 3:3. V druhém poločase však Párci seřídili mířidla a i díky několika hodně laciným gólům vyhráli jednoznačně 12:6.

Párci - Dívčí sen  12:6

Ještě mnohem více než Dívčí sen trápili favorita v podobě Icemanů Puzzlers. Nepříliš pohledné utkání plné šavlovaček okolo půlící čáry rozhodli pro sebe většími zkušenostmi a třemi góly Šíbla Icemani. Hráči v černém se však nečekaně nadřeli a proti dobře organizovanému soupeři museli napnout všechny síly.

Icemani - Puzzlers 4:3

Naopak Včelky Medulky předvádí letos přesvědčivé výkony. Ani proti Falcons nedošlo ke spekulacím o jasném průběhu utkání. František Andrle nasázel šest gólů, jeho bratr Josef přidal dva a Medulky celkově zápas ovládly jasně 11:2.

Včelky Medulky - Falcons  11:2

Závěrečný duel pátečního večera proti sobě svedl dobře známé Metelesku Blesku a Lazy Swines. Vyrovnané utkání možná rozhodla nedisciplinovanost Metelesku Blesku a větší zaujetí pro hru v podání Swiní. Poločasové skóre 3:3 dávalo tušit dramatický závěr, po němž se nakonec radovali lehce překvapivě hráči Lazy Swines.

Metelesku Blesku - Lazy Swines  5:6

NA FLÁM FEST ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.