SPORT

ŠFL se po Novém roce znovu rozjela

7. ledna 2012, 16:26, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třináctým kolem pokračovala Šumperská florbalová liga.
 První se utkaly týmy Vychlazené 11 a Párků. Párci doplatili na to, že nedokázali pokrýt vyhlášeného střelce v barvách Jedenáctky Vlka, který se pěti góly největší měrou zasloužil o vítězství svého celku.


Vychlazená 11 - Párci  8:5


V přetahované s malým počtem branek se v druhém zápase nakonec radovaly Lazy Swines. O play-off bojující King Size sice byli těžkým soupeřem, avšak i přesto odešli poraženi v poměru 3:2.


Lazy Swines - King Size  3:2


Spádová legie dokázala dokonale využít velmi slabé sestavy Včelek Medulek. Těm chyběl byť i jeden hráč na střídání a utrpěli tak debakl, na němž se nejvíce podíleli bratři Matějové a Pudil v dresu Legie.

Spádová legie - Včelky Medulky  13:6


Icemani a Bílý balet bojovali o sedmé místo. Icemani sice dlouho vedli, ale Balet dokázal chvíli před koncem vyrovnat. Icemani však svoji pozici díky remíze uhájili.

Icemani - Bílý balet  3:3


V posledním utkání si hráči Metelesku blesku zastříleli proti Big heďákům. Hladký výsledek 15:1 mluví za vše.

Metelesku blesku - Big heďáci  15:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).