SPORT

ŠFL pokračovala čtrnáctým kolem

14. ledna 2012, 15:04, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperská florbalová liga se pomalu blíží ke svému finiši a začíná se bojovat o pozice pro play-off.
 Jako první se v pátek večer utkaly týmy Lazy Swines a Big heďáci. Hráči Swiní se svým soupeřem měli ze začátku slitování, ale v druhé půli již hřiště jasně opanovali a zvítězili 13:0.

Lazy Swines - Big heďáci  13:0


Metelesku blesku si v druhém utkání překvapivě snadno poradilo se Spádovou legií. Hráči v pruhovaném vedli 7:3 po poločase a 11:4 na konci a potvrdili pozici prvního týmu tabulky.

Metelesku blesku - Spádová legie  11:4


Vychlazená 11 si proti King Size pečlivě budovala jednoznačný náskok. Proti oslabenému soupeři měla snadnou úlohu a trpělivým výkonem zvítězila v poměru 8:1.


Vychlazená 11 - King Size  8:1


Nejvyrovnanější utkání sehrály celky Včelek Medulek a Icemanů. Ledoví muži opět po nějaké době prokázali, že dokáží překvapit kohokoliv. Bojovné utkání nakonec skončilo zaslouženě smírně 5:5.

Včelky Medulky - Icemani  5:5


Párci v posledním utkání dokázali i přes značně oslabenou sestavu přehrát Bílý balet. Největší zásluhu na tom měl Chladil, který vstřelil šest ze sedmi branek.

Párci team - Bílý balet  7:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.