SPORT

ŠFL pokračovala čtrnáctým kolem

14. ledna 2012, 15:04, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperská florbalová liga se pomalu blíží ke svému finiši a začíná se bojovat o pozice pro play-off.
 Jako první se v pátek večer utkaly týmy Lazy Swines a Big heďáci. Hráči Swiní se svým soupeřem měli ze začátku slitování, ale v druhé půli již hřiště jasně opanovali a zvítězili 13:0.

Lazy Swines - Big heďáci  13:0


Metelesku blesku si v druhém utkání překvapivě snadno poradilo se Spádovou legií. Hráči v pruhovaném vedli 7:3 po poločase a 11:4 na konci a potvrdili pozici prvního týmu tabulky.

Metelesku blesku - Spádová legie  11:4


Vychlazená 11 si proti King Size pečlivě budovala jednoznačný náskok. Proti oslabenému soupeři měla snadnou úlohu a trpělivým výkonem zvítězila v poměru 8:1.


Vychlazená 11 - King Size  8:1


Nejvyrovnanější utkání sehrály celky Včelek Medulek a Icemanů. Ledoví muži opět po nějaké době prokázali, že dokáží překvapit kohokoliv. Bojovné utkání nakonec skončilo zaslouženě smírně 5:5.

Včelky Medulky - Icemani  5:5


Párci v posledním utkání dokázali i přes značně oslabenou sestavu přehrát Bílý balet. Největší zásluhu na tom měl Chladil, který vstřelil šest ze sedmi branek.

Párci team - Bílý balet  7:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.