SPORT

ŠFL má za sebou třetí kolo

24. září 2011, 18:57, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Jasným šlágrem třetího kola šumperské florbalové ligy byl souboj Včelek Medulek s Metelesku blesku.
 Začněme však postupně. Jako první zkřížily florbalky týmy Vychlazená 11 a Icemani. Ledoví muži po celý zápas vedli, avšak závěr absolutně nezvládli. Vychlazená jedenáctka i díky hattricku Vlka nakonec otočila nepříznivý stav a zvítězila 6:5.

Vychlazená 11 - Icemani  6:5


Překvapivě v poklidu si poradila Spádová legie s nepříjemným Bílým baletem. Ten oslaben o několik hráčů nebyl těžkým protivníkem a podlehl legionářům v poměru 12:6, kdy rovnou polovinu branek Legie vsítil Petr Matěj.

Spádová legie - Bílý balet  12:6


O velké překvapení se postarali hráči Lazy Swines, kteří dokonale zaskočili Párky a díky skvělému Winklerovi v brance drželi stav 2:2 až do posledních okamžiků. V nich navíc utekl Nemrava a zajistil tak Sviním senzační vítězství.

Lazy Swines - Párci za dolar  3:2


Metelesku blesku a Včelky Medulky - toť nějvětší tahák večera. Průběh utkání však nebyl ani zdaleka tak vyrovnaný, jak se očekávalo. Medulky rozebraly Metelesku do posledního šroubku a po celé utkání si udržovaly pohodlný náskok. Utkání nakonec skončilo jasným výsledkem 9:3.

Včelky Medulky - Metelesku blesku  9:3


King Size narazili na zlepšující se Big heďáky, avšak ti ani tentokrát neměli dost sil a umu na odehrání minimálně dramatického zápasu. Výsledek 7:3 pro King Size zařídil největší mírou Boška, střelec čtyř gólů.

King Size - Big heďáci  7:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.