SPORT

Šestnácté kolo ŠFL

15. ledna 2011, 15:55, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Boje o pozice v play-off vrcholí.
 Icemani měli poslední možnost se dostat na třetí příčku, avšak proti Spádové legii předvedli bezkrevný výkon. Utkání poznamenala řada absentujících opor na obou stranách, a tak se hrál nepříliš atraktivní florbal. Spádová legie byla nakonec šťastnějším týmem a zvítězila 4:2.

Spádová legie - Icemani  4:2


Lazy Swines a Bílý balet zkřížily florbalky hned poté. Balet opět prokázal, že je nepříjemným soupeřem a po poločase vedl. O poznání kvalitnější Swině však dokázaly vývoj i díky dvěma brankám obránce Minaříka otočit.

Lazy Swines - Bílý balet  4:2


Podobný vývoj měl i následující zápas. Hráči King Size dlouho vedli nad Včelkama Medulkama. Šuk v bráně týmu v modrém chytil i trestné střílení, avšak nakonec opět zvítězil favorit, tedy Včelky. 

Včelky Medulky - King Size  5:4


Závěrečný duel Párků proti Minimaxu měl být jen formalitou. Stejně jako v předchozích duelech však outsider nečekaně kousal. Minimax dotáhl tříbrankové manko, ale poté se vlastní nedisciplinovaností připravil o naději na bodový zisk. 

Párci za dolar - Minimax  8:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).