SPORT

Šestnácté kolo ŠFL

15. ledna 2011, 15:55, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Boje o pozice v play-off vrcholí.
 Icemani měli poslední možnost se dostat na třetí příčku, avšak proti Spádové legii předvedli bezkrevný výkon. Utkání poznamenala řada absentujících opor na obou stranách, a tak se hrál nepříliš atraktivní florbal. Spádová legie byla nakonec šťastnějším týmem a zvítězila 4:2.

Spádová legie - Icemani  4:2


Lazy Swines a Bílý balet zkřížily florbalky hned poté. Balet opět prokázal, že je nepříjemným soupeřem a po poločase vedl. O poznání kvalitnější Swině však dokázaly vývoj i díky dvěma brankám obránce Minaříka otočit.

Lazy Swines - Bílý balet  4:2


Podobný vývoj měl i následující zápas. Hráči King Size dlouho vedli nad Včelkama Medulkama. Šuk v bráně týmu v modrém chytil i trestné střílení, avšak nakonec opět zvítězil favorit, tedy Včelky. 

Včelky Medulky - King Size  5:4


Závěrečný duel Párků proti Minimaxu měl být jen formalitou. Stejně jako v předchozích duelech však outsider nečekaně kousal. Minimax dotáhl tříbrankové manko, ale poté se vlastní nedisciplinovaností připravil o naději na bodový zisk. 

Párci za dolar - Minimax  8:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).