SPORT

Šestnácté kolo ŠFL

15. ledna 2011, 15:55, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Boje o pozice v play-off vrcholí.
 Icemani měli poslední možnost se dostat na třetí příčku, avšak proti Spádové legii předvedli bezkrevný výkon. Utkání poznamenala řada absentujících opor na obou stranách, a tak se hrál nepříliš atraktivní florbal. Spádová legie byla nakonec šťastnějším týmem a zvítězila 4:2.

Spádová legie - Icemani  4:2


Lazy Swines a Bílý balet zkřížily florbalky hned poté. Balet opět prokázal, že je nepříjemným soupeřem a po poločase vedl. O poznání kvalitnější Swině však dokázaly vývoj i díky dvěma brankám obránce Minaříka otočit.

Lazy Swines - Bílý balet  4:2


Podobný vývoj měl i následující zápas. Hráči King Size dlouho vedli nad Včelkama Medulkama. Šuk v bráně týmu v modrém chytil i trestné střílení, avšak nakonec opět zvítězil favorit, tedy Včelky. 

Včelky Medulky - King Size  5:4


Závěrečný duel Párků proti Minimaxu měl být jen formalitou. Stejně jako v předchozích duelech však outsider nečekaně kousal. Minimax dotáhl tříbrankové manko, ale poté se vlastní nedisciplinovaností připravil o naději na bodový zisk. 

Párci za dolar - Minimax  8:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.