SPORT

Šesté kolo florbalové ligy přineslo překvapení

4. listopadu 2012, 09:30, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – Tři očekávané výsledky, jedno překvapení a jeden kontumovaný výsledek, to bylo šesté kolo Šumperské florbalové ligy.
V prvním utkání Dívčího snu proti kvalitním Včelkám Medulkám byli jasným favoritem obhájci titulu z předchozích dvou let. Ti i přes pomalejší rozjezd, když v poločase vedli jen 4:3, dokázali nakonec navýšit skóre až na konečných 10:3 a v poklidu zvítězili. Polovinu branek vítězného týmu vstřelil Josef Andrle.

Včelky Medulky – Dívčí sen  10:3


Jednoznačně nejpřekvapivější výsledek se zrodil v druhém zápase. King Size dokázali v přímém souboji o páté místo v tabulce předčit doposud velmi dobře hrající Lazy Swines. Svině nezachytily začátek zápasu a brzo prohrávaly 0:2. Ve druhé části sice díky gólům Nemravy a Flašara dotahovaly, ale hráči v modrých dresech si už výhru utéct nenechali a vyhráli 4:2.

King Size – Lazy Swines  4:2


Naopak Vychlazená jedenáctka i bez svých nejlepších střelců Vlka a Matěje nepřipustila žádné spekulace v duelu s Puzzlers. Střelecky se prosadili zejména Novák a Petko, kteří zařídili hned sedm gólů z dvanácti. Hráči Puzzlers si sice nevedli špatně, ale dokázali překonat Haintla jen pětkrát.

Vychlazená 11 – Puzzlers  12:5


Čtvrté utkání mělo být šlágrem kola. Zápas Icemanů proti Metelesku Blesku se však neodehrál kvůli malému počtu hráčů druhého z uvedených týmů. Icemani tak získali tři body za kontumační výhru 3:0.

Icemani – Metelesku Blesku  3:0 kontumačně


V posledním zápase pátečního večera na sebe narazili Párci a Falcons. Párci opět i přes prořídlou sestavu dokázali vytěžit z většího florbalového umu a zvítězili. Už v poločase vedli 4:1 a zásluhou hattricku Trávníčka i přes jisté obtíže dovedli utkání do vítězného konce.

Párci – Falcons  7:3Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.