ZPRAVODAJSTVÍ

Seniorku srazila dodávka. Žena v nemocnici zemřela

2. října 2018, 20:00, jak
Kosov – Marně bojovali o život pětasedmdesátileté seniorky lékaři ve fakultní nemocnici v Olomouci. Žena, kterou ve středu 26. září srazila dodávka v Kosově, ještě téhož dne vážným zraněním podlehla.

 „Tragická nehoda se odehrála kolem půl desáté dopoledne. Těžce zraněnou ženu transportoval z místa události vrtulník,“ informovala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.
Přesné příčiny nehody policie vyšetřuje. Není zatím jisté, zda sedmadvacetiletý řidič dodávky chyboval, nebo zda se tragédie stala souhrou nešťastných náhod. „Dechová zkouška byla u šoféra negativní,“ dodala policejní mluvčí.
Letos jde zatím o první smrtelnou nehodu chodce v šumperském okrese.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.10.2018 10:43
Titulek: řidiči
Autor: laďa
Pravdou je, že mladší řidiči jsou agresívnější i v místech, kde se to zdá nemožné, ale je to tak. Těžko říci, co je k tomu tlačí. Možná i nedostatek předvídání.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 9. a 20. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jakou barvu oblečení nosí Pat a Mat?

A) žlutou a modrou
B) žlutou a zelenou
C) žlutou a červenou

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na akustický koncert skupiny FLEKSIBLE, která vystoupí v šumperském divadle 4. prosince, vyhráli Lenka Čermáková ze Šumperka a Bohumila Dolečková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.