ZPRAVODAJSTVÍ

Seniorku srazila dodávka. Žena v nemocnici zemřela

2. října 2018, 20:00, jak
Kosov – Marně bojovali o život pětasedmdesátileté seniorky lékaři ve fakultní nemocnici v Olomouci. Žena, kterou ve středu 26. září srazila dodávka v Kosově, ještě téhož dne vážným zraněním podlehla.

 „Tragická nehoda se odehrála kolem půl desáté dopoledne. Těžce zraněnou ženu transportoval z místa události vrtulník,“ informovala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.
Přesné příčiny nehody policie vyšetřuje. Není zatím jisté, zda sedmadvacetiletý řidič dodávky chyboval, nebo zda se tragédie stala souhrou nešťastných náhod. „Dechová zkouška byla u šoféra negativní,“ dodala policejní mluvčí.
Letos jde zatím o první smrtelnou nehodu chodce v šumperském okrese.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.10.2018 10:43
Titulek: řidiči
Autor: laďa
Pravdou je, že mladší řidiči jsou agresívnější i v místech, kde se to zdá nemožné, ale je to tak. Těžko říci, co je k tomu tlačí. Možná i nedostatek předvídání.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.