ZPRÁVY

Rada vlády pro seniory udělí cenu

26. června 2013, 07:34, redakce, mošo
ČR – Vůbec poprvé letos Rada vlády pro seniory a stárnutí populace udělí cenu, jejímž cílem je zejména zvýšit povědomí společnosti o problematice seniorů a stárnutí populace. Chce ji dávat osobnostem, organizacím a dalším subjektům za významný přínos ke zvýšení kvality života seniorů a k řešení problematiky stárnutí a stáří.
Do soutěže mohou být nominována audiovizuální, rozhlasová, tisková a fotografická díla, a to nejpozději do 31. srpna 2013. Artefakt, který musí být původní českou tvorbou, je nezbytné zaslat na sekretariát Rady vlády pro seniory a stárnutí populace do budovy Ministerstva práce a sociálních věcí, Na Poříčním právu 1/376, 128 01, Praha 2.

Vítěze bude vybírat komise, jejíž členkou je také náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje Yvona Kubjátová. „Těší mě, že taková cena vznikla a že bude udělována. Populace neustále stárne a ne všichni si uvědomují, jak moc by nás senioři měli inspirovat a že je nezbytné vytvářet podmínky pro aktivní trávení seniorského období života. Jsem velmi poctěna, že se mohu podílet na výběru vítěze této soutěže," uvedla Kubjátová.

Bližší informace a pravidla soutěže jsou k dispozici na webu Ministerstva práce a sociálních věcí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.