SPORT

Sedmé kolo Šumperské florbalové ligy

23. října 2010, 19:50, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Až na první zápas se tento pátek očekávala jasná utkání, opak však byl pravdou. Outsideři až na výjimky favoritům pěkně zatopili.
Jednoznačný tahák kola v podobě duelu Icemanů a Spádové legie otevřel páteční večer na hale Obchodní akademie. Icemani se rychle dostali do vedení zásluhou Johna, ale Legie rychle vývoj zápasu otočila a nakonec zvítězila zcela zaslouženě 7:4. Icemanům se nedařila kombinace, naopak Legionáři podle očekávání měli navrch v rychlosti.

Spádová legie - Icemani  7:4


Lazy Swines se v druhém utkání dlouho nemohli prosadit proti Bílému baletu, avšak poločasové vedení 1:0 nakonec dokázali mnohonásobně zvýšit a závěr proměnili v exhibici.

Lazy Swines - Bílý balet  6:1


Včelky Medulky a King Size svedl los do třetího zápasu večera. Velmi vlažný výkon favorita a urputná obrana King Size nakonec znamenala hubenou výhru 4:2 pro Medulky, na níž se brankově podíleli oba bratři Andrlovi v sestavě.

Včelky Medulky - King Size  4:2


Doposud brankově nejbohatší utkání ročníku ligy mají na svědomí Beerboys Libina a především Párci za dolar. Ti rozstříleli svého soka těžko uvěřitelným rozdílem jedenácti branek při celkovém výsledku 16:5. Za Libinu čtyřikrát korigoval Vicenec, za Párky se letos poprvé prosadil hrající kouč Bláha.

Párci za dolar - Beerboys Libina  16:5


Youngers Glow stále čekají na první bod a v posledním pátečním duelu s Vychlazenou 11 k němu neměli daleko. V poločase dokonce mladíci pod vedením zkušeného Hegera vedli, avšak kvalitnější soupeř nakonec stav zápasu otočil a Jedenáctka tak vyhrála 4:3.

Vychlazená 11 - Youngers Glow  4:3


Ligu nadále vedou Párci o bod před Včelkami Medulkami, šest bodů na druhého pak již ztrácejí Spádová legie, Icemani, Lazy Swines i Vychlazená 11.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.