SPORT

Sedmé kolo Šumperské florbalové ligy

23. října 2010, 19:50, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Až na první zápas se tento pátek očekávala jasná utkání, opak však byl pravdou. Outsideři až na výjimky favoritům pěkně zatopili.
Jednoznačný tahák kola v podobě duelu Icemanů a Spádové legie otevřel páteční večer na hale Obchodní akademie. Icemani se rychle dostali do vedení zásluhou Johna, ale Legie rychle vývoj zápasu otočila a nakonec zvítězila zcela zaslouženě 7:4. Icemanům se nedařila kombinace, naopak Legionáři podle očekávání měli navrch v rychlosti.

Spádová legie - Icemani  7:4


Lazy Swines se v druhém utkání dlouho nemohli prosadit proti Bílému baletu, avšak poločasové vedení 1:0 nakonec dokázali mnohonásobně zvýšit a závěr proměnili v exhibici.

Lazy Swines - Bílý balet  6:1


Včelky Medulky a King Size svedl los do třetího zápasu večera. Velmi vlažný výkon favorita a urputná obrana King Size nakonec znamenala hubenou výhru 4:2 pro Medulky, na níž se brankově podíleli oba bratři Andrlovi v sestavě.

Včelky Medulky - King Size  4:2


Doposud brankově nejbohatší utkání ročníku ligy mají na svědomí Beerboys Libina a především Párci za dolar. Ti rozstříleli svého soka těžko uvěřitelným rozdílem jedenácti branek při celkovém výsledku 16:5. Za Libinu čtyřikrát korigoval Vicenec, za Párky se letos poprvé prosadil hrající kouč Bláha.

Párci za dolar - Beerboys Libina  16:5


Youngers Glow stále čekají na první bod a v posledním pátečním duelu s Vychlazenou 11 k němu neměli daleko. V poločase dokonce mladíci pod vedením zkušeného Hegera vedli, avšak kvalitnější soupeř nakonec stav zápasu otočil a Jedenáctka tak vyhrála 4:3.

Vychlazená 11 - Youngers Glow  4:3


Ligu nadále vedou Párci o bod před Včelkami Medulkami, šest bodů na druhého pak již ztrácejí Spádová legie, Icemani, Lazy Swines i Vychlazená 11.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.