SPORT

Se zdravotně prospěšným cvičením TAI-ČI do nového roku

23. prosince 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Mnozí z nás vítají příchod nového roku jako možnost realizace různých předsevzetí, kdy se lidé rozhodují změnit svůj život k lepšímu. Vila Doris připravila jedinečnou možnost začít nový rok s cvičením TAI-ČI, které podporuje zlepšení zdravotního stavu.
Přitom cvičení je vhodné pro každého bez omezení věku. Dá se říci, že cvičení zvládne každý, kdo dokáže chodit. Skupina cvičenců TAI-ČI cvičí v našem zařízení již druhým rokem pod vedením Ing. Jaroslava Voráče, MBA, trenéra II. třídy s praxí cvičení v taoistickém klášteře v Číně.

V lednu 2010 (7.1., 14.1., 21.1. a 28.1.) je jedinečná příležitost vyzkoušet si toto cvičení zdarma. Začíná se totiž cvičit úplně nová sestava 8. prvků JANG, která je velmi jednoduchá a vhodná i pro úplné začátečníky.

Cvičení probíhá v tělocvičně V. ZŠ na Vrchlického ulici v Šumperku každý čtvrtek od 17.45 do 19.00 hodin, kdy v první půli se odehrává lehká uvolňovací a protahovací rozcvička a v druhé polovině pak nácvik sestavy. Pro nové cvičence je stanovena akční výhodná cena 1.000 Kč za cvičení od 7.1. do 27.5.2010. Pro studenty a seniory nad šedesát let je cena dokonce jen 910 Kč. Během měsíce ledna si může každý vyzkoušet cvičení zdarma, a teprve když zjistí, zda mu vyhovuje, může zaplatit a pokračovat ve cvičení do konce školního roku. Proto neváhejte, vezměte si s sebou volný cvičební oděv a obuv a přijďte zkusit udělat něco pro své zdraví. Více informací o TAI-ČI naleznete na www.wudang.cz.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.