SPORT

Se zdravotně prospěšným cvičením TAI-ČI do nového roku

23. prosince 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Mnozí z nás vítají příchod nového roku jako možnost realizace různých předsevzetí, kdy se lidé rozhodují změnit svůj život k lepšímu. Vila Doris připravila jedinečnou možnost začít nový rok s cvičením TAI-ČI, které podporuje zlepšení zdravotního stavu.
Přitom cvičení je vhodné pro každého bez omezení věku. Dá se říci, že cvičení zvládne každý, kdo dokáže chodit. Skupina cvičenců TAI-ČI cvičí v našem zařízení již druhým rokem pod vedením Ing. Jaroslava Voráče, MBA, trenéra II. třídy s praxí cvičení v taoistickém klášteře v Číně.

V lednu 2010 (7.1., 14.1., 21.1. a 28.1.) je jedinečná příležitost vyzkoušet si toto cvičení zdarma. Začíná se totiž cvičit úplně nová sestava 8. prvků JANG, která je velmi jednoduchá a vhodná i pro úplné začátečníky.

Cvičení probíhá v tělocvičně V. ZŠ na Vrchlického ulici v Šumperku každý čtvrtek od 17.45 do 19.00 hodin, kdy v první půli se odehrává lehká uvolňovací a protahovací rozcvička a v druhé polovině pak nácvik sestavy. Pro nové cvičence je stanovena akční výhodná cena 1.000 Kč za cvičení od 7.1. do 27.5.2010. Pro studenty a seniory nad šedesát let je cena dokonce jen 910 Kč. Během měsíce ledna si může každý vyzkoušet cvičení zdarma, a teprve když zjistí, zda mu vyhovuje, může zaplatit a pokračovat ve cvičení do konce školního roku. Proto neváhejte, vezměte si s sebou volný cvičební oděv a obuv a přijďte zkusit udělat něco pro své zdraví. Více informací o TAI-ČI naleznete na www.wudang.cz.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).