SPORT

SANY III mají páté místo z Vyškova

25. června 2008, 14:39, rejdakce
SANY III mají páté místo z Vyškova Šumperk, Vyškov - Ve dnech 20. – 22. června probíhalo Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu ve Vyškově. Soubor mažoretek SANY III ze ZŠ Sluneční Šumperk jako jediný soubor reprezentoval náš region v obou disciplínách – a to s náčiním pom-pom i s náčiním hůlka. To svědčí o tom, že náš soubor je všestranný a nezaměřuje se pouze na jedno náčiní, ve kterém se pak snaží vyniknout.

Soutěže se zúčastnilo celkem 3 000 mažoretek z 50 souborů z celé republiky. Mnoho souborů pracuje pod tanečními školami a soubory, které pracují pouze pod kroužkem školy, mají velmi těžkou pozici, přesto  děvčata ze SANY III  z patnácti nejlepších souborů z ČR skončila na krásném 5. místě v obou disciplínách.

Děvčata se skupiny SANY III reprezentovala také v polovině května naše město v Itálii, kde byla   na soustředění a pak pokračovala do Chorvatska, do Opatije na mezinárodní soutěž European Grand Prix, kde také velmi dobře reprezentovala ČR.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.