SPORT

SANY III mají páté místo z Vyškova

25. června 2008, 14:39, rejdakce
SANY III mají páté místo z Vyškova Šumperk, Vyškov - Ve dnech 20. – 22. června probíhalo Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu ve Vyškově. Soubor mažoretek SANY III ze ZŠ Sluneční Šumperk jako jediný soubor reprezentoval náš region v obou disciplínách – a to s náčiním pom-pom i s náčiním hůlka. To svědčí o tom, že náš soubor je všestranný a nezaměřuje se pouze na jedno náčiní, ve kterém se pak snaží vyniknout.

Soutěže se zúčastnilo celkem 3 000 mažoretek z 50 souborů z celé republiky. Mnoho souborů pracuje pod tanečními školami a soubory, které pracují pouze pod kroužkem školy, mají velmi těžkou pozici, přesto  děvčata ze SANY III  z patnácti nejlepších souborů z ČR skončila na krásném 5. místě v obou disciplínách.

Děvčata se skupiny SANY III reprezentovala také v polovině května naše město v Itálii, kde byla   na soustředění a pak pokračovala do Chorvatska, do Opatije na mezinárodní soutěž European Grand Prix, kde také velmi dobře reprezentovala ČR.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).