KULTURA

S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie

18. prosince 2018, 12:00, Ondřej Polák
S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie Zábřeh – Přitažlivého hudebního hosta si pozval na svůj tradiční vánoční koncert zábřežský orchestr Moravia Big Band. Ve středu 19. prosince spolu s dalšími vokalisty úspěšného tělesa vystoupí v kulturním domě muzikálová a televizní herečka Daniela Šinkorová. Koncert začíná v 19 hodin.

Šinkorová je dvojnásobnou držitelkou ceny Thálie v kategorii muzikál a také ceny TýTý. K jejím úspěchům patří například i Zlatá deska za album Dárek vánoční. Žádaná zpěvačka je známá také z televizní obrazovky, v nedávné době jsme ji mohli spatřit jako moderátorku pořadu Top Star, v úspěšném seriálu Ohnivý kuře nebo Modrý kód. Objevila se též v letošní řadě taneční soutěže StarDance.
Sympatickou umělkyni objevila široká veřejnost díky nezapomenutelné roli doktorky Gity Petrové v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na divadelních prknech účinkovala ve více než dvacítce muzikálů, ze kterých si přináší i mnoho skladeb pro svá sólová vystoupení.

Zbývají poslední lístky

Kromě Daniely Šinkorové vystoupí s orchestrem Moravia Big Band pod taktovkou kapelníka Pavla Doubravy také všichni jeho kmenoví zpěváci. Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit na pořádnou nadílku swingové, jazzové, taneční i populární hudby.
Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí poslední volné vstupenky.


Foto: archiv

Populární herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová vystoupí společně se zábřežským orchestrem.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.