KULTURA

S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie

18. prosince 2018, 12:00, Ondřej Polák
S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie Zábřeh – Přitažlivého hudebního hosta si pozval na svůj tradiční vánoční koncert zábřežský orchestr Moravia Big Band. Ve středu 19. prosince spolu s dalšími vokalisty úspěšného tělesa vystoupí v kulturním domě muzikálová a televizní herečka Daniela Šinkorová. Koncert začíná v 19 hodin.

Šinkorová je dvojnásobnou držitelkou ceny Thálie v kategorii muzikál a také ceny TýTý. K jejím úspěchům patří například i Zlatá deska za album Dárek vánoční. Žádaná zpěvačka je známá také z televizní obrazovky, v nedávné době jsme ji mohli spatřit jako moderátorku pořadu Top Star, v úspěšném seriálu Ohnivý kuře nebo Modrý kód. Objevila se též v letošní řadě taneční soutěže StarDance.
Sympatickou umělkyni objevila široká veřejnost díky nezapomenutelné roli doktorky Gity Petrové v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na divadelních prknech účinkovala ve více než dvacítce muzikálů, ze kterých si přináší i mnoho skladeb pro svá sólová vystoupení.

Zbývají poslední lístky

Kromě Daniely Šinkorové vystoupí s orchestrem Moravia Big Band pod taktovkou kapelníka Pavla Doubravy také všichni jeho kmenoví zpěváci. Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit na pořádnou nadílku swingové, jazzové, taneční i populární hudby.
Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí poslední volné vstupenky.


Foto: archiv

Populární herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová vystoupí společně se zábřežským orchestrem.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.