KULTURA

S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie

18. prosince 2018, 12:00, Ondřej Polák
S Big Bandem zazpívá držitelka ceny Thálie Zábřeh – Přitažlivého hudebního hosta si pozval na svůj tradiční vánoční koncert zábřežský orchestr Moravia Big Band. Ve středu 19. prosince spolu s dalšími vokalisty úspěšného tělesa vystoupí v kulturním domě muzikálová a televizní herečka Daniela Šinkorová. Koncert začíná v 19 hodin.

Šinkorová je dvojnásobnou držitelkou ceny Thálie v kategorii muzikál a také ceny TýTý. K jejím úspěchům patří například i Zlatá deska za album Dárek vánoční. Žádaná zpěvačka je známá také z televizní obrazovky, v nedávné době jsme ji mohli spatřit jako moderátorku pořadu Top Star, v úspěšném seriálu Ohnivý kuře nebo Modrý kód. Objevila se též v letošní řadě taneční soutěže StarDance.
Sympatickou umělkyni objevila široká veřejnost díky nezapomenutelné roli doktorky Gity Petrové v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Na divadelních prknech účinkovala ve více než dvacítce muzikálů, ze kterých si přináší i mnoho skladeb pro svá sólová vystoupení.

Zbývají poslední lístky

Kromě Daniely Šinkorové vystoupí s orchestrem Moravia Big Band pod taktovkou kapelníka Pavla Doubravy také všichni jeho kmenoví zpěváci. Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit na pořádnou nadílku swingové, jazzové, taneční i populární hudby.
Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí poslední volné vstupenky.


Foto: archiv

Populární herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová vystoupí společně se zábřežským orchestrem.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.