SPORT

Rychlé šípy se dočkaly

11. ledna 2012, 16:25, téma FUTSAL, www.futsal.eu,
V dalším pokračování krajského přeboru mužů se první výhry dočkaly Rychlé šípy. Po vánoční přestávce opět začala soutěž dalším kolem, které se odehrálo ve dvou sportovních halách, a to v Šumperku a Mikulovicích.


V šumperské hale se představily celky Rychlých šípů, Buldoků, Popeláků a zálohy Delty Real. Všechna utkání měla jiskru a byla na solidní úrovni. Plný bodový zisk si připsala záloha Delty, po třech bodech Rychlé šípy a Buldoci.

V Mikulovicích bylo futsalové odpoledne naplněno velice atraktivním futsalem, což lze zjistit s komentáře na webu AC Gamaspol Jeseníku. Záloha Gamaspolu naplno bodovala a stále se drží na špici tabulky. Tři body si přiváží i Klášterec a Moravec Vikýřovice.

Výsledky zde.

Dalších šest bodů si do krajské tabulky připsala rezerva Gamaspolu. Do sestav obou zápasů se v rámci povoleného limitu dostali i hráči A mužstva, kteří měli tento týden volno. Po jasné herní převaze domácího celku, nemohl ani jeden ze soupeřů pomýšlet ani na okamžik na jakýkoliv bodový zisk. Výborný výkon podal brankář Till, který přestože neměl mnoho práce, prokázal při ojedinělých ošemetných šancích soupeřů skvělé soustředění.


AC Gamaspol Jeseník B – KK Club Klášterec 4: 1 ( 2 : 0 )

Branky: Plhák 2, Vavrač, Mlynář - Bittner
Klášterec má po Gamaspolu druhý nejmladší tým v soutěži a patří mezi celky horní poloviny tabulky. Do Mikulovic dorazil navíc s puncem nejlépe bránícího celku dosavadního průběhu letošní sezóny KP, což ovšem nedokázali jeho hráči v sobotu večer potvrdit. Od úvodního hvizdu byl patrný velký rozdíl v obranné činnosti. Hráči Jeseníku se s lehkostí dostávali do obrovských šancí, které však ve snaze o kombinace do prázdné brány končily jen sporadicky ve svatyni hostů. Do střelecké listiny se dvakrát zapsal Plhák, po jedné trefě přidali Vavrač a Mlynář. Klášterec sice nehrál špatně, ale mnoho vyložených šancí si nevytvořil. Přesto hosté domácího brankáře Tilla připravili minutu a půl před koncem o čisté konto povedenou trefou Bittnera. Utkání se hrálo ve slušném tempu a mělo velmi dobrou diváckou úroveň.
Sestava Gamaspol B: Till Jakub – Baršč Pavel, Bělík Miroslav, Furik Martin, Mlynář Bronislav, Plhák Patrik, Samek Lubomír, Vavrač Jan
Sestava Klášterec: Macek – Knápek, Slámek, Bittner, Maršálek, Novotný, Vyrásek, Janíček, Král

AC Gamaspol Jeseník B – FC Moravec Vikýřovice 3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: Plhák 2, Krohmer, Bělík
Pokud v prvním utkání měl Gamaspol převahu, tak druhý zápas byl o hře na jednu stranu. Vikýřovice dorazily sice se zkušenými hráči, ale s čistě defenzivní taktikou. Ani když Plhák v desáté minutě otevřel skóre, nezměnil FC Moravec hru a spoléhal dále pouze na obranný blok a rychlé protiútoky, bez pokusů o mezihru. V průběhu celého zápasu musel tři solidní šance z brejků hasit brankář Till, ale jinak byli hosté bezzubí. Odvážnější hru nezkusili ani po brankách Krohmera a Bělíka a zápas se odehrál ve stejné režii až do závěrečné sirény. Monotónní a popravdě docela nudný zápas neměl zdaleka úroveň prvního sobotního duelu, což padá hlavně na vrub neaktivních Vikýřovic.
Sestava Gamaspol B: Till Jakub – Bělík Miroslav, Krohmer Tibor, Macura David, Mlynář Bronislav, Plhák Patrik, Reinelt Michal, Schneider Daniel
Sestava Vikýřovice: Jersák – Moravec L., Tesař, Moravec M., Pospíšil, Podhájský, Křesina, Jecu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.