SPORT

Rychlé šípy porazily Relax

15. února 2012, 11:17, téma FUTSAL, eFutsal.eu
V prvním utkání porazili Buldoci trápící se Klášterec. Ze začátku utkání se Buldoci pomalu rozehrávali a nemohli se prosadit. Po změně stran již potvrdili své kvality.


Ve druhém utkání si Popeláci připsali tři body a čisté konto, když porazili Klášterec.

V utkání mezi Buldoky a Moravcem, které bylo velice zajímavé a kde se hrál futsal ve vysokém tempu, si obě družstva zaslouží obdiv, protože toto utkání skončilo 0:0 na akumulované fauly!!! Výsledek byl 3:2 pro Buldoky. Buldoci si v posledním kole budou chtít vylepšit své dosavadní umístění. Souboj o medailové pozice je otevřen.
 
Popeláci našli po dlouhém čase ztracenou sebedůvěru a porazili Moravce, tímto si připsali za toto kolo plný počet bodů.

Relax Prostějov byl poražen stále se zlepšujícími Rychlými šípy. Utkání bylo hodně nervózní. To ukázal závěr utkání, kdy Rychlé šípy vedly 5:2 a po nevhodném chování Malého, který musel jít ve 38 minutě pod sprchu, si přivodily komplikace. Na jejich kontě svítil plný počet akumulovaných faulů a dlouhé dvě minuty v oslabení předznamenaly, že by mohly o cennou výhru přijít. Relax sice mocně finišoval, ale nakonec neuspěl a poprvé tak padl.

Ve svém druhém utkání Šípy porazily druhého prostějovského účastníka.

Závěr devátého kola se nesl v soubojích prostějovských týmů s Deltou. Záloha Delty prohrála v obou zápasech. Pikantní na tom je, že nedokázala porazit Indianu, která přijela jen s šesti hráči do pole a brankářem.


 
Výsledky zde.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).