SPORT

Rychlé šípy porazily Relax

15. února 2012, 11:17, téma FUTSAL, eFutsal.eu
V prvním utkání porazili Buldoci trápící se Klášterec. Ze začátku utkání se Buldoci pomalu rozehrávali a nemohli se prosadit. Po změně stran již potvrdili své kvality.


Ve druhém utkání si Popeláci připsali tři body a čisté konto, když porazili Klášterec.

V utkání mezi Buldoky a Moravcem, které bylo velice zajímavé a kde se hrál futsal ve vysokém tempu, si obě družstva zaslouží obdiv, protože toto utkání skončilo 0:0 na akumulované fauly!!! Výsledek byl 3:2 pro Buldoky. Buldoci si v posledním kole budou chtít vylepšit své dosavadní umístění. Souboj o medailové pozice je otevřen.
 
Popeláci našli po dlouhém čase ztracenou sebedůvěru a porazili Moravce, tímto si připsali za toto kolo plný počet bodů.

Relax Prostějov byl poražen stále se zlepšujícími Rychlými šípy. Utkání bylo hodně nervózní. To ukázal závěr utkání, kdy Rychlé šípy vedly 5:2 a po nevhodném chování Malého, který musel jít ve 38 minutě pod sprchu, si přivodily komplikace. Na jejich kontě svítil plný počet akumulovaných faulů a dlouhé dvě minuty v oslabení předznamenaly, že by mohly o cennou výhru přijít. Relax sice mocně finišoval, ale nakonec neuspěl a poprvé tak padl.

Ve svém druhém utkání Šípy porazily druhého prostějovského účastníka.

Závěr devátého kola se nesl v soubojích prostějovských týmů s Deltou. Záloha Delty prohrála v obou zápasech. Pikantní na tom je, že nedokázala porazit Indianu, která přijela jen s šesti hráči do pole a brankářem.


 
Výsledky zde.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.