SPORT

Rychlé šípy hledají střelce

14. prosince 2011, 17:16, téma FUTSAL, eFutsal.eu
Rychlé šípy hledají střelce V nedokončeném druhém kole, které se dohrává v neděli v Kostelci byly k vidění zajímavé zápasy. V prvním utkání smetli Buldoci neškodné Popeláky, když neobdrželi branku a sami jich vsítili pět. Druhé utkání přineslo první body Moravci Vikýřovice. V tomto utkání se trápící Rychlé šípy nedokázali ani jednou gólově prosadit.

Další utkání Rychlých šípů mělo stejný průběh. Do šancí se dostávali, ale ty neproměňovali, a tak na jejich kontě svítí u vstřelených branek velká nula. Impotence střelců již trvá 160 minut. Klášterci nakonec podlehli 0:2.

Záložní tým Delty si konečně zastřílel a odnesl to Moravec. Po vysokých prohrách "A" týmu si konečně na konto dosažených branek mohli realiťáci připsat dvouciferné číslo.

V posledním utkání, které přineslo velmi atraktivní futsal, Klášterec podlehl Deltě 2:3.

Výsledky zde.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).