SPORT

Rychlé šípy hledají střelce

14. prosince 2011, 17:16, téma FUTSAL, eFutsal.eu
Rychlé šípy hledají střelce V nedokončeném druhém kole, které se dohrává v neděli v Kostelci byly k vidění zajímavé zápasy. V prvním utkání smetli Buldoci neškodné Popeláky, když neobdrželi branku a sami jich vsítili pět. Druhé utkání přineslo první body Moravci Vikýřovice. V tomto utkání se trápící Rychlé šípy nedokázali ani jednou gólově prosadit.

Další utkání Rychlých šípů mělo stejný průběh. Do šancí se dostávali, ale ty neproměňovali, a tak na jejich kontě svítí u vstřelených branek velká nula. Impotence střelců již trvá 160 minut. Klášterci nakonec podlehli 0:2.

Záložní tým Delty si konečně zastřílel a odnesl to Moravec. Po vysokých prohrách "A" týmu si konečně na konto dosažených branek mohli realiťáci připsat dvouciferné číslo.

V posledním utkání, které přineslo velmi atraktivní futsal, Klášterec podlehl Deltě 2:3.

Výsledky zde.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.