SPORT

Rychlé šípy hledají střelce

14. prosince 2011, 17:16, téma FUTSAL, eFutsal.eu
Rychlé šípy hledají střelce V nedokončeném druhém kole, které se dohrává v neděli v Kostelci byly k vidění zajímavé zápasy. V prvním utkání smetli Buldoci neškodné Popeláky, když neobdrželi branku a sami jich vsítili pět. Druhé utkání přineslo první body Moravci Vikýřovice. V tomto utkání se trápící Rychlé šípy nedokázali ani jednou gólově prosadit.

Další utkání Rychlých šípů mělo stejný průběh. Do šancí se dostávali, ale ty neproměňovali, a tak na jejich kontě svítí u vstřelených branek velká nula. Impotence střelců již trvá 160 minut. Klášterci nakonec podlehli 0:2.

Záložní tým Delty si konečně zastřílel a odnesl to Moravec. Po vysokých prohrách "A" týmu si konečně na konto dosažených branek mohli realiťáci připsat dvouciferné číslo.

V posledním utkání, které přineslo velmi atraktivní futsal, Klášterec podlehl Deltě 2:3.

Výsledky zde.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).