KULTURA

Roztoč to s AXE TWIST a zažij párty, která vše změní!

8. září 2010, 00:00, rejdakce
Roztoč to s AXE TWIST a zažij párty, která vše změní! Šumperk - AXE Angels jsou zpět! Po sérii letních párty pod širým nebem se legendární AXE párty vrací zpět do klubů. A s nimi i osm sexy trenérek flirtování, které vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. Osvědčené flirtovací triky prozradí v pátek 10. září na AXE TWIST párty v šumperském klubu Disco 1.
AXE TWIST v sobě ukrývá vůni, která se mění. A stejně nezapomenutelná jako měnící se vůně AXE TWIST bude i šumperská párty. Tajemství a výjimečnost deodorantu AXE TWIST spočívá v jeho extrémně vzrušující svěží vůní, která se během dne promění v jemnou a přitažlivou a dodá svému nositeli ten pravý pocit sebejistoty při flirtování. Dnešní moderní hektická doba klade na mladého muže vysoké nároky. Pokud chce uspět v tvrdé konkurenci, nesmí dopustit, aby se s ním žena nudila. Proto je čas na změnu - a proto přichází AXE Angels! Osm sexy dívek vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. AXE párty a AXE ANGELS vše změní!

AXE TWIST udrží zájem holek a postará se o zábavu. Vedle super setů DJe Davida Řehůřka čeká na návštěvníky AXE TWIST párty další atraktivní program a soutěž o skvělé ceny. Kluci si budou moci ve flirtovací hře otestovat své sváděcí fígly. A vítězové rozhodně neodejdou s prázdnou! Zůstat doma a nudit se, to se nevyplatí, protože AXE TWIST je párty, která vše změní!

Více informací o páteční AXE TWIST párty naleznete na www.disco1.cz.
 
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).