SPORT

Rozjetý Šumperk znovu vyhrál, Losiny podlehly Rýmařovu

5. května 2008, 16:53, simi
Rozjetý Šumperk znovu vyhrál, Losiny podlehly Rýmařovu Šumperk - Fotbalisté Šumperka si udrželi vedení v tabulce krajského přeboru, když v Určicích dokázali zvítězit díky brankám Horáka a Navrátila ve druhém poločase. V celkovém pohledu na tabulku se jeví jako zápas roku čtvrteční utkání na půdě jen o skóre druhé Mohelnice.

 Na oba týmy se ještě snaží dotáhnout HFK Olomouc B, ale při formě obou výše zmiňovaných celků se zdá, že o postup do divize si to rozdají v přímém souboji 8.5. v 16:30 na hřišti v Mohelnici.

Určice  -  FK SAN - JV Šumperk  0:2


Naopak Velkým Losinám se o víkendu nedařilo. Po prohře 1:4 na domácí půdě s Rýmařovem se nacházejí v tabulce divize E na čtvrtém místě tabulky jen o skóre za Slavičínem. Rýmařov zaujal po trochu překvapivé výhře pozici šestou. V soutěži, které vévodí béčko ostravského Baníku čeká v nejbližší době losinské fotbalisty duel na půdě dalšího nepříjemného celku, a to Bystřice pod Hostýnem a poté domácí utkání s předposledními Bohuslavicemi.

Velké Losiny  -  Rýmařov  1:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.