SPORT

Rozjetý Šumperk znovu vyhrál, Losiny podlehly Rýmařovu

5. května 2008, 16:53, simi
Rozjetý Šumperk znovu vyhrál, Losiny podlehly Rýmařovu Šumperk - Fotbalisté Šumperka si udrželi vedení v tabulce krajského přeboru, když v Určicích dokázali zvítězit díky brankám Horáka a Navrátila ve druhém poločase. V celkovém pohledu na tabulku se jeví jako zápas roku čtvrteční utkání na půdě jen o skóre druhé Mohelnice.

 Na oba týmy se ještě snaží dotáhnout HFK Olomouc B, ale při formě obou výše zmiňovaných celků se zdá, že o postup do divize si to rozdají v přímém souboji 8.5. v 16:30 na hřišti v Mohelnici.

Určice  -  FK SAN - JV Šumperk  0:2


Naopak Velkým Losinám se o víkendu nedařilo. Po prohře 1:4 na domácí půdě s Rýmařovem se nacházejí v tabulce divize E na čtvrtém místě tabulky jen o skóre za Slavičínem. Rýmařov zaujal po trochu překvapivé výhře pozici šestou. V soutěži, které vévodí béčko ostravského Baníku čeká v nejbližší době losinské fotbalisty duel na půdě dalšího nepříjemného celku, a to Bystřice pod Hostýnem a poté domácí utkání s předposledními Bohuslavicemi.

Velké Losiny  -  Rýmařov  1:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.