ZPRÁVY

Řízení miliardového projektu má na starosti nový muž

3. února 2014, 20:56, jak
Šumperk - Vodohospodářská zařízení (VHZ) Šumperk, která letos čeká stavba kanalizační sítě za více než jednu a půl miliardy korun, mají nového ředitele. Stal se jím zkušený regionální manažer Jan Závěšický. Libor Dostál nadále zůstává předsedou představenstva.

„O vytvoření funkce ředitele rozhodla valná hromada. Smyslem tohoto opatření je posílit společnost s ohledem na velice náročné a obtížené úkoly, které ji v souvislosti s realizací velkého projektu čekají,“ uvedl Libor Dostál. Náročnost projektu si podle svých slov uvědomuje i Závěšický. „Jde o zásadní investici do našeho regionu a zároveň o jeden z klíčových vstupů pro jeho rozvoj,“ dodává nově jmenovaný ředitel.

VHZ prodělala v nedávné době řadu problémů. Někteří partneři zapojení do projektu se dlouho nemohli dohodnout, zda z něj raději nevystoupí. Původně měla stavba a rekonstrukce kanalizační sítě v pěti městech okresu začít už vloni na podzim.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 6.2.2014 19:32
Titulek: Mimochodem, odcházející ředitel VHZ Libor Dostál
Autor: Anonym
je stejná pakáž. Libor Dostál byl cca 1 rok (1.8.2009 - 14.9.2010) generálním ředitelem Povodí Moravy a v září 2010 ho ministr zemědělství Ivan Fuksa z funkce odvolal za špatné zvládnutí povodní v roce 2010. Ministr Fuksa ho odvolal na základě stížností starostů na špatnou práci Povodí Moravy a kvůli postupům Dostála při výběrových řízeních a jeho personální politice. Pak se náhle Libor Dostál vynořil jako údajný vodohospodářský expert v Šumperku. ...."On je schopen projekt dotáhnout do úspěšného konce," věří Brož.... Podívejte se, jak Dostál vypadá, takové hovado:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/jihomoravsky-kraj/101390-povodi-moravy-je-bez-reditele-ministr-zemedelstvi-jej-odvolal/
Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskuzí a vyhrazuje si právo mazat nevhodné příspěvky.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):