KULTURA

Riflový bál roztančí hity kapely Katapult

24. ledna 2018, 10:00, Roman Tyčka
Riflový bál roztančí hity kapely Katapult Již tradičně patří jeden z lednových víkendů v zábřežském kulturním domě Riflovému bálu. Oblíbená akce i letos nabídne dobrou zábavu a největší hity současných českých i světových hvězd popmusic v podání kapely Velvet Gang a především revivalu skupiny Katapult.

 Písně legendární české skupiny ve špičkovém provedení na bálu představí olomoucko-mohelnická kapela Katapult Cover Band.


„Olda je a Dědek byl jen jeden.“


„Hrajeme bez stylizace do Kaťáků, protože Olda je a Dědek byl jen jeden. Prostě hrajeme tak, jak nás to baví a s úctou k tomu, co Katapult tvořil na přelomu 70. a 80. let,“ uvedl lídr čtyřčlenné formace Petr Diviš.
Příznivci legendárních „Kaťáků“ se tak v Zábřeze mohou těšit na hity, jakými jsou Stovky hotelů, Každý ráno, Miluji severní nebe nebo Půlnoční závodní dráha.
Doprovodný program Riflového bálu nabídne vystoupení tanečních skupin Orda a Dance Club.
Akce startuje v sále kulturního domu v sobotu 27. ledna ve 20 hodin.
V prodeji jsou poslední volné vstupenky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).