KULTURA

Riflový bál ovládnou hity Michala Davida

20. ledna 2014, 18:13, on
Zábřeh - Již tradičně patří jeden z lednových víkendů v zábřežském kulturním domě Riflovému bálu. Ten letošní opět nabídne dobrou zábavu a největší hity současných hvězd popmusic v podání skupiny Styl. Hlavním hostem večera však budou Kroky Michala Davida.

Repertoár plzeňské skupiny, patřící mezi nejžádanější české kapely současnosti, tvoří především songy hitmakera Michala Davida upravené do moderních aranží. David je patronem skupiny, intenzivně s ní spolupracuje a výjimečně i vystupuje. „I když skupina působí na hudební scéně teprve několik let, vydala již dvě CD a umisťuje se na předních místech v anketě Český slavík,“ dodává ředitel Zábřežské kulturní a jmenovec patrona kapely Zdeněk David.

V doprovodném programu Riflového bálu vystoupí taneční skupina Dance Club a návštěvníci se mohou těšit také na svižnou barmanskou show, originální výzdobu či bohaté občerstvení včetně neobvyklých míchaných nápojů.

Bál v riflích startuje v sále zábřežského kulturáku v sobotu 25. ledna ve 20 hodin. V prodeji jsou poslední volné místenky.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.1.2014 20:26
Titulek: dobrej vtip
Autor: aNONYM
107
102
Loni se umístila skupina Kroky Michala Davida ve Zlatém slavíku na krásném 23. předním místě, předloni na předním 29. místě :-)))
Reagovat
Datum: 22.1.2014 08:26
Titulek: Re: dobrej vtip
Autor: Strmý gradient ztuhlého úsměvu
246
No tak, pokud ta strmá křivka kvality takto poletí, tak příště to už bude 17 a přespříště třeba už 10!

Reagovat
Datum: 20.1.2014 23:01
Titulek: c...k
Autor: prazak
souhlas
0
nesouhlas
0
hruza a des
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).