KULTURA

Riflový bál ovládnou hity Michala Davida

20. ledna 2014, 18:13, on
Zábřeh - Již tradičně patří jeden z lednových víkendů v zábřežském kulturním domě Riflovému bálu. Ten letošní opět nabídne dobrou zábavu a největší hity současných hvězd popmusic v podání skupiny Styl. Hlavním hostem večera však budou Kroky Michala Davida.

Repertoár plzeňské skupiny, patřící mezi nejžádanější české kapely současnosti, tvoří především songy hitmakera Michala Davida upravené do moderních aranží. David je patronem skupiny, intenzivně s ní spolupracuje a výjimečně i vystupuje. „I když skupina působí na hudební scéně teprve několik let, vydala již dvě CD a umisťuje se na předních místech v anketě Český slavík,“ dodává ředitel Zábřežské kulturní a jmenovec patrona kapely Zdeněk David.

V doprovodném programu Riflového bálu vystoupí taneční skupina Dance Club a návštěvníci se mohou těšit také na svižnou barmanskou show, originální výzdobu či bohaté občerstvení včetně neobvyklých míchaných nápojů.

Bál v riflích startuje v sále zábřežského kulturáku v sobotu 25. ledna ve 20 hodin. V prodeji jsou poslední volné místenky.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.1.2014 20:26
Titulek: dobrej vtip
Autor: aNONYM
110
108
Loni se umístila skupina Kroky Michala Davida ve Zlatém slavíku na krásném 23. předním místě, předloni na předním 29. místě :-)))
Reagovat
Datum: 22.1.2014 08:26
Titulek: Re: dobrej vtip
Autor: Strmý gradient ztuhlého úsměvu
255
No tak, pokud ta strmá křivka kvality takto poletí, tak příště to už bude 17 a přespříště třeba už 10!

Reagovat
Datum: 20.1.2014 23:01
Titulek: c...k
Autor: prazak
souhlas
0
nesouhlas
0
hruza a des
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).