ZPRÁVY

Řidiči laškovali se smrtí

27. října 2015, 07:00, Jaroslav Kropáč
Okres - Čtrnáct zraněných osob, z toho jedno dítě, další batole, které vyvázlo bez zranění, a škoda za více než jeden milión korun. To je výsledek čtyř vážných dopravních nehod, které se minulý týden odehrály na Mohelnicku. Nebýt rychlé práce záchranářů a přízně paní Štěstěny, počet mrtvých by se na silnicích opět zvýšil.

 „Záchranáři našli na místě nehody tři zraněné osoby, dvě ženy ve věku šestadvacet a sedmadvacet let a roční dítě. Obě zraněné ženy měly otřes mozku a oděrky na těle, dítě známky zranění nemělo," popsal mluvčí záchranářů Pavel Vysloužil následky nehody, která se stala 20. října mezi Libivou a Vlachovem.
Stejný den havaroval s kamiónem dvaatřicetiletý muž mezi Mohelnicí a Moravskou Třebovou. S náklaďákem vyjel mimo silnici, kde narazil do vzrostlého stromu. Přestože náraz kabinu vozu zcela zdemoloval, řidič z nehody vyvázl jen s oděrkami.

Osm zraněných za jediný den


Vrtulník musel zasahovat u další nehody dvou aut, která se ve čtvrtek 22. října odehrála opět u
Mohelnice. Do sebe tam v plné rychlosti narazilo volvo a fiat. Následky nehody jsou vážné: „Jedna osoba utrpěla těžké zranění a byla letecky transportována do nemocnice v Olomouci. Další tři lidé včetně pětiletého dítěte byli převezeni do nemocnice v Šumperku,“ uvedla mluvčí policie Marie Šafářová.
V pátek 23. října došlo o pár kilometrů dál k dalšímu karambolu. Mezi Libivou a Mohelnicí do sebe čelně narazila dvě vozidla. Osm lidí se přitom lehce zranilo, podle policie stál za bouračkou patrně mikrospánek jednoho z řidičů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.