SPORT

Riders to the Sky

29. června 2011, 15:21, téma CYKLO, rejdakce
Libina - V sobotu 2. července se v Libině konají závody freestyle BMX v disciplíně flatland (balet na kole). Od 12:30 startují tréninky a registrace a od 14:15 startuje samotný závod.
Zahájení bude patřit kvalifikaci Expertů a hned po ní bude následovat kvalifikace Masterů. Po kvalifikaci přijde finále expertů a po nich masterů systémem Face to Face (jedou dva a lepší postupuje).

V průběhu celé akce se můžete těšit na zajímavé zpestření programu, kde vám např. barmani z firmy Static-Cocktails předvedou svojí show nebo se můžete těšit na super taneční vystoupení Street-dance. Hudbu na celou akci bude zajišťovat R&V Sound-Light - www.djrosi.cz

Po skončení závodu proběhne After Party Elements of Sound, kterou budou dirigovat Dj´s Rosi, Veronika, Bj Carda a Redd až do 3:00.

Výtěžek z celé akce poputuje Dětskému domovu v Šumperku Pavučinka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.