SPORT

Riders to the Sky

29. června 2011, 15:21, téma CYKLO, rejdakce
Libina - V sobotu 2. července se v Libině konají závody freestyle BMX v disciplíně flatland (balet na kole). Od 12:30 startují tréninky a registrace a od 14:15 startuje samotný závod.
Zahájení bude patřit kvalifikaci Expertů a hned po ní bude následovat kvalifikace Masterů. Po kvalifikaci přijde finále expertů a po nich masterů systémem Face to Face (jedou dva a lepší postupuje).

V průběhu celé akce se můžete těšit na zajímavé zpestření programu, kde vám např. barmani z firmy Static-Cocktails předvedou svojí show nebo se můžete těšit na super taneční vystoupení Street-dance. Hudbu na celou akci bude zajišťovat R&V Sound-Light - www.djrosi.cz

Po skončení závodu proběhne After Party Elements of Sound, kterou budou dirigovat Dj´s Rosi, Veronika, Bj Carda a Redd až do 3:00.

Výtěžek z celé akce poputuje Dětskému domovu v Šumperku Pavučinka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).