SPORT

Riders to the Sky

29. června 2011, 15:21, téma CYKLO, rejdakce
Libina - V sobotu 2. července se v Libině konají závody freestyle BMX v disciplíně flatland (balet na kole). Od 12:30 startují tréninky a registrace a od 14:15 startuje samotný závod.
Zahájení bude patřit kvalifikaci Expertů a hned po ní bude následovat kvalifikace Masterů. Po kvalifikaci přijde finále expertů a po nich masterů systémem Face to Face (jedou dva a lepší postupuje).

V průběhu celé akce se můžete těšit na zajímavé zpestření programu, kde vám např. barmani z firmy Static-Cocktails předvedou svojí show nebo se můžete těšit na super taneční vystoupení Street-dance. Hudbu na celou akci bude zajišťovat R&V Sound-Light - www.djrosi.cz

Po skončení závodu proběhne After Party Elements of Sound, kterou budou dirigovat Dj´s Rosi, Veronika, Bj Carda a Redd až do 3:00.

Výtěžek z celé akce poputuje Dětskému domovu v Šumperku Pavučinka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.