SPORT

Rezerva Asperu stoupá Olomouckým přeborem

19. prosince 2011, 15:16, téma FLORBAL, Michal Šíma
Litovel - Zatímco Áčko vede krajskou ligu, rezerva šumperských florbalistů usiluje o postup z přeboru.
 V Litovli se Šumperk utkal s B-týmem Uničova a Postřelmovem. Z nejrůznějších důvodů mohl Asper počítat jen s osmi hráči do pole, což však není pro hráče ve žlutém novinkou, jelikož minule dokázali i v šesti mužích dovézt šest bodů.
Proti Uničovu musel Šumperk otáčet nepříznivý vývoj z druhé třetiny, kdy třetí perioda začínala za stavu 2:3. Asper zařadil vyšší rychlostní stupeň a i přes další gól soupeře nakonec dokázal utkání otočit. Vítěznou branku vstřelil Gruntorád tři minuty před koncem.

 

FBC Asper Šumperk B - FBC Uničov B  5:4


Duel proti Postřelmovu byl pro hráče Asperu velmi pikantní. V dresu soupeře totiž nastupují i bývalé dlouholeté opory Šumperka Heger, Minařík a Vlček, který však tentokrát chyběl. Divoký zápas plný vyloučení a množství gólů režíroval Asper, který nakonec zvítězil 9:5.

 

FBC Asper Šumperk - TJ Postřelmov  9:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).