SPORT

Rezerva Asperu stoupá Olomouckým přeborem

19. prosince 2011, 15:16, téma FLORBAL, Michal Šíma
Litovel - Zatímco Áčko vede krajskou ligu, rezerva šumperských florbalistů usiluje o postup z přeboru.
 V Litovli se Šumperk utkal s B-týmem Uničova a Postřelmovem. Z nejrůznějších důvodů mohl Asper počítat jen s osmi hráči do pole, což však není pro hráče ve žlutém novinkou, jelikož minule dokázali i v šesti mužích dovézt šest bodů.
Proti Uničovu musel Šumperk otáčet nepříznivý vývoj z druhé třetiny, kdy třetí perioda začínala za stavu 2:3. Asper zařadil vyšší rychlostní stupeň a i přes další gól soupeře nakonec dokázal utkání otočit. Vítěznou branku vstřelil Gruntorád tři minuty před koncem.

 

FBC Asper Šumperk B - FBC Uničov B  5:4


Duel proti Postřelmovu byl pro hráče Asperu velmi pikantní. V dresu soupeře totiž nastupují i bývalé dlouholeté opory Šumperka Heger, Minařík a Vlček, který však tentokrát chyběl. Divoký zápas plný vyloučení a množství gólů režíroval Asper, který nakonec zvítězil 9:5.

 

FBC Asper Šumperk - TJ Postřelmov  9:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).