KULTURA

Revivalová přehlídka láká na ohňovou show skupiny Rammstein

24. července 2012, 07:41, redakce
Šumperk – Úspěšná revivalová kapela Rammstein, věrně napodobující stejnojmennou extravagatní německou hudební formaci, bude hlavním tahákem programu festivalu Revival Invaze. Čtvrtý ročník oblíbené hudební show se uskuteční v pátek 24. srpna na Pavlínině dvoře v Šumperku.

Vedle napodobitelů německé pop-metalové legendy, která s sebou přiveze také typickou fire show, pořadatelé naservírují ještě další dvě kapely. Se skupinou Jiří Schelinger revival mohou posluchači zavzpomínat na nezapomenutelné hity Jahody mražený, Šípková Růženka, Což takhle dát si špenát, Jsem prý blázen jen nebo slavný Holubí dům.

„Publikum si určitě rádo zazpívá nejen písně Jiřího Schelingera, ale i zlidovělé songy skupiny Tři sestry. Její tvorbu přiveze do Šumperka zábavná parta muzikantů, kteří si říkají Tři sestry Banditos,“ uvedl dramaturg festivalu Ondřej Polák.

„Přestože nám zatím pokaždé pršelo, revivalová přehlídka má i tak pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy fantastická. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dodává koncertům kvalitu i efekt. Kdo přijde, určitě nebude litovat,“ dodal ředitel domu kultury Vladimír Rybička.

Revival Invaze se koná v pátek 24. srpna od 19 hodin na Pavlínině dvoře v centru Šumperka. Vstupné na celý festival činí 150 korun v předprodeji.

Více informací a on-line rezervace vstupenek najdete na stránkách www.dksumperk.cz.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.