KULTURA

Retro vábí na atraktivní vánoční program

23. prosince 2016, 11:00, Ondřej Polák
Retro vábí na atraktivní vánoční program Zábřeh - V čase vánočním se víc než kdy jindy dějí neobyčejné věci. Také zábřežské kino nabízí neobvyklé zpestření programu a zajímavé filmové dárky.

 Balet na plátně kina Retro diváci zatím neměli možnost vidět. Nesmrtelná klasika Louskáček ve 3D záznamu z Mariinského divadla tak bude 26. prosince v zábřežském biografu naprostou novinkou. Nesmrtelná hudba P. I. Čajkovského, velkolepá scéna, ohromující kostýmy a také 3D zpracování dávají znát, že představení proslulého petrohradského baletního souboru bude skutečnou lahůdkou. „Retro nabídne dechberoucí podívanou, pohádkový příběh určený pro návštěvníky jakéhokoli věku, který může svátečně naladit celou rodinu,“ míní vedoucí kina Věra Smrčková. Vstupenku na představení se začátkem o půl šesté večer seženou zájemci od 200 korun.

Cukroví i punč

Zážitek z večera, kdy si zpěvačka Adele splnila svůj sen a vystoupila v londýnské Royal Albert Hall, zprostředkuje kino Retro hned následující den, v úterý 27. prosince, kdy bude možné i v Zábřeze zažít fantastickou atmosféru a emocemi nabitý sál při koncertu hvězdy světové pop music.
„Asi se najde málokdo, kdo by neznal jednu z nejoblíbenějších českých pohádek Tři oříšky pro Popelku. Kdo ale může říci, že viděl tuto vánoční klasiku na plátně kina? Přijďte k nám ve středu 28. prosince zažít kouzelnou atmosféru této pohádky. Pokud přinesete vlastní cukroví, dostanete nejen slevu na vstupném, ale také možná ochutnáte cukroví od sousedů v řadě,“ zve na vánoční pohodu v kině Smrčková.
Silvestr v kině Retro se stal pro řadu jeho návštěvníků již tradicí. Letos nabídne zbrusu nové pokračování divácky úspěšného filmu Hodinový manžel, tentokrát pod názvem Manžel na hodinu. „Známým filmovým kamarádům tentokrát pěkně zamotají život krásné akvabely. Našim divákům trošku zamotá hlavu i punč, který nemůže na našich silvestrovských představeních chybět,“ uzavírá s úsměvem Věra Smrčková.


Foto: archiv

Lahůdkou vánočního programu v zábřežském kině bude projekce klasické pohádky Tři oříšky pro Popelku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.