ZPRÁVY

Retro o Vánocích nabídne koncert U2

10. prosince 2012, 14:44, mid, MB
Retro o Vánocích nabídne koncert U2 Zábřeh – Opravdová lahůdka čeká milovníky U2 o vánočních svátcích v zábřežském kině Retro. Koncert dnes již legendární irské skupiny U2 ve formátu 3D zachycuje jejich jihoamerické turné Vertigo. V České republice měl film „U2 3D“ premiéru již v roce 2008, byl však promítán pouze v pražském IMAXu. Teprve rozšíření digitálních kin umožnilo shlédnout tento unikátní záznam koncertu i v dalších kinech. Teď přichází U2 i do zábřežského kina.

„Pulsující atmosféra filmu vtáhne diváky do živého koncertu. Díky 3D efektu se divák ocitá uprostřed koncertu. Většinu času máte pocit, že jste přímo na pódiu, či velmi blízko něj, což se na koncertě podaří jen zřídka,“ popisuje Věra Smrčková z kina Retro.
Bono Vox, zpěvák irské kapely, která v roce 1997 odehrála svůj první a prozatím poslední koncert v České republice, vidí jedinečnost tohoto projektu v tom, že může zprostředkovat co největšímu počtu fanoušků unikátní zážitek z jejich vystoupení. A to i těm, jež si nemohou dovolit zaplatit za lístky řádově i několik tisíc korun.

Koncert, který bude promítán v původním znění a bez titulků, můžete navštívit 26. prosince 2012 ve 20 hodin v zábřežském kině RETRO.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).