ZPRÁVY

Retro o Vánocích nabídne koncert U2

10. prosince 2012, 14:44, mid, MB
Retro o Vánocích nabídne koncert U2 Zábřeh – Opravdová lahůdka čeká milovníky U2 o vánočních svátcích v zábřežském kině Retro. Koncert dnes již legendární irské skupiny U2 ve formátu 3D zachycuje jejich jihoamerické turné Vertigo. V České republice měl film „U2 3D“ premiéru již v roce 2008, byl však promítán pouze v pražském IMAXu. Teprve rozšíření digitálních kin umožnilo shlédnout tento unikátní záznam koncertu i v dalších kinech. Teď přichází U2 i do zábřežského kina.

„Pulsující atmosféra filmu vtáhne diváky do živého koncertu. Díky 3D efektu se divák ocitá uprostřed koncertu. Většinu času máte pocit, že jste přímo na pódiu, či velmi blízko něj, což se na koncertě podaří jen zřídka,“ popisuje Věra Smrčková z kina Retro.
Bono Vox, zpěvák irské kapely, která v roce 1997 odehrála svůj první a prozatím poslední koncert v České republice, vidí jedinečnost tohoto projektu v tom, že může zprostředkovat co největšímu počtu fanoušků unikátní zážitek z jejich vystoupení. A to i těm, jež si nemohou dovolit zaplatit za lístky řádově i několik tisíc korun.

Koncert, který bude promítán v původním znění a bez titulků, můžete navštívit 26. prosince 2012 ve 20 hodin v zábřežském kině RETRO.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.