KULTURA

Retro láká na filmy za babku

7. prosince 2016, 07:00, tyč
Retro láká na filmy za babku Zábřeh - Během třetího adventního víkendu od 9. do 11. prosince nabídne zábřežské kino bohatou nadílku sedmi filmů v rámci festivalu Filmánie. Vstupné na představení přitom zdaleka nezničí divákům rodinné rozpočty, cena vstupenky totiž až na jednu výjimku nepřekročí padesát korun.

 A jaké tituly tato u diváků velmi oblíbená filmová akce letos přinese?
„Uvedeme tři rodinné animáky - Tajný život mazlíčků, Doba ledová: Mamutí drcnutí a Čapí dobrodružství. Do světa fantazie pak diváky zavede Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, díky kterému zjistí, že být jiný nemusí být až tak špatné. V pátek večer čeká návštěvníky triky nabité fantasy Doctor Strange. O sobotním večeru se podíváme na manželský souboj o svobodu v letošním českém trháku Teorie tygra a neděle přinese film Sully: Zázrak na řece Hudson, což je důmyslně vystavěný portrét pilota, který nouzově přistál s poškozeným letadlem a kterého ztvárnil Tom Hanks,“ vypočítává z nabitého programu přehlídky Filmánie vedoucí kina Retro Věra Smrčková.
Festivalové filmy mají začátky v 17.30 a ve 20 hodin, pouze nedělní Čapí dobrodružství začne již v 15 hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.