KULTURA

Rapotín zaplní pestrobarevné květiny

8. srpna 2018, 13:00, ok
Rapotín zaplní pestrobarevné květiny Rapotín – Věhlasná výstava mečíků v Rapotíně nabídne letos svůj 56. ročník. Tradiční akce láká nejen na dechberoucí prezentaci květin a aranžovaných kytic, ale také na bohatý doprovodný program.

 Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení nebo prodej jarních cibulovin, květin a zahrádkářských výpěstků. Na výstavě mečíků budou navíc uspokojeny nejen zrakové a čichové vjemy, ale také chuťové buňky. Své speciality zde totiž budou servírovat myslivci.
Oblíbená akce, kterou pořádají členové místního zahrádkářského svazu, se uskuteční ve dnech 11. a 12. srpna v KKC Rapotín. V sobotu bude výstava otevřena od 9 do 17 hodin, v neděli prezentace skončí o hodinu dřív. Výstava mečíků se koná pod záštitou náměstka hejtmana Olomouckého kraje Milana Klimeše.


Foto: archiv

Výstava mečíků se v Rapotíně koná více než půl století.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.