ZPRÁVY

Ráj dětí pod střechou je konečně i v Šumperku

6. dubna 2015, 10:13, redakce, placená reklama
Ráj dětí pod střechou je konečně i v Šumperku Dětský svět Domeček v komplexu Elisa (bývalá Popelka vedle kina Oko) řeší dva problémy šumperských rodičů – co vymýšlet s dětmi za špatného počasí a komu přenechat ratolest, když maminka potřebuje k zubaři nebo tatínek s autem do servisu.

 „Hlídání dětí a veškerý servis Domečku zajišťují zkušené tety, které prošly zátěžovým výcvikem - proto zůstávají i v krizových situacích krásné, usměvavé a hodné,“ prozrazuje vedoucí Dětského světa Lucie, sama se zkušenostmi z práce v mateřské škole.
Myšlenkou Domečku není zavřít děti do klece, než si ho vyzvednou rodiče, ale probouzet v dětech zábavnou cestou kreativitu, kamarádství, zručnost i slušné chování.
Děti i rodiče jsou hýčkáni komfortním nápaditým vybavením heren, pracovny i kavárny. Celý objekt je koncipován hravě, škála barev a materiálů je obrovská, přitom každý úhel pohledu je vtipný a útulný. Svůj prostor si samozřejmě najde dítě posedlé pohybem v moderních opičích cestičkách, ale i děti zvyklé na přírodní materiály. Atraktivní část s velkým hradem a domečkem propojenými záhadnými tunely je vyrobena z krásného pevného dřeva.
Budoucí filmoví kritici si najdou své oblíbené místo v kinečku - žádná nástěnná televize, ale dokonalá projekce na široké plátno a kaskádově uspořádané hlediště tvoří plnohodnotné minikino – po zatažení vstupní opony vyzývají měkké polštáře k bezva zážitkům z pohádek.
Pro milovníky virtuálního světa čekají našlápnuté Playstationy s širokými monitory pro vychytané hry.
Dětský svět Domeček má pro celý rok připraveny tematické a sezonní činnosti a akce. Ty se promítnou také do aktuálního fungování všech kroužků – kromě hraní a výtvarných prací budou obecně orientovány na vývoj a přípravu pro školní zařízení. Sebevědomý projev a společnou práci v týmu mohou děti trénovat v Divadelním kroužku s ambicí veřejných vystoupení.
Hlavním bonusem prostoru je možnost najít si nové kamarády mezi dětmi i rodiči – přejme Domečku, aby se stal také velkým kamarádem všech Šumperanů.

Více na www.detskysvetdomecek.cz


Dětské centrum Domeček probouzí v dětech zábavnou cestou kreativitu, kamarádství, zručnost i slušné chování.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru