ZPRÁVY

Ráj dětí pod střechou je konečně i v Šumperku

6. dubna 2015, 10:13, redakce, placená reklama
Ráj dětí pod střechou je konečně i v Šumperku Dětský svět Domeček v komplexu Elisa (bývalá Popelka vedle kina Oko) řeší dva problémy šumperských rodičů – co vymýšlet s dětmi za špatného počasí a komu přenechat ratolest, když maminka potřebuje k zubaři nebo tatínek s autem do servisu.

 „Hlídání dětí a veškerý servis Domečku zajišťují zkušené tety, které prošly zátěžovým výcvikem - proto zůstávají i v krizových situacích krásné, usměvavé a hodné,“ prozrazuje vedoucí Dětského světa Lucie, sama se zkušenostmi z práce v mateřské škole.
Myšlenkou Domečku není zavřít děti do klece, než si ho vyzvednou rodiče, ale probouzet v dětech zábavnou cestou kreativitu, kamarádství, zručnost i slušné chování.
Děti i rodiče jsou hýčkáni komfortním nápaditým vybavením heren, pracovny i kavárny. Celý objekt je koncipován hravě, škála barev a materiálů je obrovská, přitom každý úhel pohledu je vtipný a útulný. Svůj prostor si samozřejmě najde dítě posedlé pohybem v moderních opičích cestičkách, ale i děti zvyklé na přírodní materiály. Atraktivní část s velkým hradem a domečkem propojenými záhadnými tunely je vyrobena z krásného pevného dřeva.
Budoucí filmoví kritici si najdou své oblíbené místo v kinečku - žádná nástěnná televize, ale dokonalá projekce na široké plátno a kaskádově uspořádané hlediště tvoří plnohodnotné minikino – po zatažení vstupní opony vyzývají měkké polštáře k bezva zážitkům z pohádek.
Pro milovníky virtuálního světa čekají našlápnuté Playstationy s širokými monitory pro vychytané hry.
Dětský svět Domeček má pro celý rok připraveny tematické a sezonní činnosti a akce. Ty se promítnou také do aktuálního fungování všech kroužků – kromě hraní a výtvarných prací budou obecně orientovány na vývoj a přípravu pro školní zařízení. Sebevědomý projev a společnou práci v týmu mohou děti trénovat v Divadelním kroužku s ambicí veřejných vystoupení.
Hlavním bonusem prostoru je možnost najít si nové kamarády mezi dětmi i rodiči – přejme Domečku, aby se stal také velkým kamarádem všech Šumperanů.

Více na www.detskysvetdomecek.cz


Dětské centrum Domeček probouzí v dětech zábavnou cestou kreativitu, kamarádství, zručnost i slušné chování.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.