KULTURA

Puntíkatá Mateřinka oslavila dvacetiny

18. března 2020, 15:00, bav
Puntíkatá Mateřinka oslavila dvacetiny Mohelnice – Zábřežská Mateřinka oslavila dvacet let. Nechyběl u toho dort ani narozeninová písnička od drozdovských dětí a jejich učitelek. Přizvali si k tomu své absolventky, které zde jako malé také tančily.

Zakladatelka, organizátorka a ředitelka MŠ Zahradní, která do Zábřeha přehlídku přivezla a celou dobu ji organizuje, Ivona Pisková, dostala nejen celou náruč děkovných kytiček, ale také zlatou medaili za to, že celých dvacet let v pořádání dnes prestižní taneční přehlídky v této věkové kategorii v rámci Olomouckého kraje vytrvala.

Další nejbližší se koná až v Prostějově. Nejpěknější vystoupení pak končí na celostátní přehlídce v Nymburce, kde vlastně celý festival nesoutěžních pódiových vystoupení dětí mateřských škol v roce 1999 vznikl. Do další dvacítky přejeme puntíkované Mateřince hodně nadšených diváků a učitelkám i dětem minimálně stejnou dávku fantazie a hravé energie, jakou na jevišti zábřežského kulturního domu předvedli ve čtvrtek 5. března odpoledne.

Stejně jako v předchozích více jak deseti ročních přitom byli vyhodnoceni autoři nejlepších prací z doplňkové výtvarné soutěže. Letos děti tvořily na téma „Mít tak kouzelný prsten.“
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.