KULTURA

Punk Floid se rozloučí s kytaristou

7. listopadu 2018, 12:00, ok
Punk Floid se rozloučí s kytaristou Zábřeh – Tak jako je posluchačům popmusic nad slunce jasné, že každý rok vyhraje slavíka Karel Gott, stejně tak pankáči každý podzim očekávají společné turné kapel Punk Floid a Volant.

Ty si letos k sobě přizvaly navíc slovenskou formaci Box z Trenčína. Republiková koncertní šňůra skončí v pátek 16. listopadu Na Rafandě v Zábřeze, tedy před domácím publikem skupiny Punk Floid. Na fanoušky moravské punkové ikony čeká mimo jiné dojemná událost. Půjde o poslední koncert dlouholetého kytaristy Vaška Kouřila, který své šestistrunné žezlo předá přímo během koncertu nové muzikantské posile.


Foto: punkfloid.com

Kytarista Vašek Kouřil (na snímku druhý zprava) odehraje poslední koncert se skupinou Punk Floid.


 



 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).