ZPRÁVY

První podezření na ebolu

10. listopadu 2014, 10:41, jak
První podezření na ebolu Kraj, Šternberk - Ebola vyděsila šternberskou nemocnici. Minulou sobotu tam lékaři přijali muže z Nigérie, u kterého měli podezření na ebolu. Okamžitě se rozjela společná akce lékařů, hygieniků, hasičů i policie. Muž byl převezen na infekční oddělení v Prostějově, kde po několika hodinách nakažení krvácivou horečkou vyloučili.

 Patrně se jednalo o vůbec první případ podezření na ebolu v historii Olomouckého kraje. Snímek zachycuje hasiče oblečeného ve speciálním protichemickém obleku při vstupu na centrální příjem nemocnice ve Šternberku.


Foto: HZS Olomouckého kraje


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).