ZPRÁVY

První podezření na ebolu

10. listopadu 2014, 10:41, jak
První podezření na ebolu Kraj, Šternberk - Ebola vyděsila šternberskou nemocnici. Minulou sobotu tam lékaři přijali muže z Nigérie, u kterého měli podezření na ebolu. Okamžitě se rozjela společná akce lékařů, hygieniků, hasičů i policie. Muž byl převezen na infekční oddělení v Prostějově, kde po několika hodinách nakažení krvácivou horečkou vyloučili.

 Patrně se jednalo o vůbec první případ podezření na ebolu v historii Olomouckého kraje. Snímek zachycuje hasiče oblečeného ve speciálním protichemickém obleku při vstupu na centrální příjem nemocnice ve Šternberku.


Foto: HZS Olomouckého kraje


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.