ZPRÁVY

První návštěva Therme Parku: rozpaky a zmatky

11. srpna 2015, 10:00, Jaroslav Kropáč
Velké Losiny - Poněkud rozpačité byly reakce prvních návštěvníků Therme Parku ve Velkých Losinách. Ten se po několika odkladech konečně otevřel předminulý týden. Zbrusu nový areál v hodnotě několika set miliónů korun však vítal nedočkavé hosty řadou nedodělků a v pondělí 3. srpna měl z provozních důvodů zavřeno úplně. Podle vedení lázní jsou potíže způsobeny tím, že areál funguje v testovacím režimu.

 Původně měl Therme Park otevřít už na jaře, pak na začátku léta. O co více byli lidé na zpřístupnění areálu natěšení, o to větší čekalo na některé z nich zklamání. „Všechno na mě působilo dost neupraveně, v okolí bazénů třeba chyběly kachličky. Pánské šatny jsou provedeny v růžové barvě, dámské v modré. Občerstvení si zakoupíte v přízemí, ale stolky, u kterých ho můžete sníst, jsou v prvním patře. A hodiny, podle kterých byste mohli sledovat, jak dlouho můžete v bazénu ještě být, jsou až u schodiště, kam na ně z vody nevidíte,“ svěřila se Týdnu jeho pravidelná čtenářka a jedna z prvních návštěvnic Therme Parku Marcela Kovářová.

Najdou se i pozitiva

Navzdory zmiňovaným nedostatkům zavítalo jen ve středu 5. srpna do Therme parku téměř čtyři sta lidí. Ačkoli i u nich byly rozpaky z nedokončených prací znát, našli v novém areálu také pozitiva. „Skvělé jsou hned čtyři sauny a jedna ledová místnost. Výborný je saunový program a je fajn, že za podobnými zážitky už se člověk nemusí trmácet na Slovensko nebo do Maďarska,“ pochválil losinské lázně Dalibor Nejedlý ze Šumperka. Obsazenost parku i počet návštěvníků mohou zájemci sledovat přímo na webových stránkách lázní. Všechny zjištěné nedostatky slíbilo vedení lázní postupně odstranit.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.8.2015 19:11
Titulek: Tak jsem to vymňouk !!
Autor: Flek
57
100
Přestěhoval jsem se ze šumperského domova důchodců do Themeparku SUPER-POHODA !!
Reagovat
Datum: 14.8.2015 21:20
Titulek: Re: Tak jsem to vymňouk !!
Autor: Prtik
104
Nastává masivní přesun klientů z domova důchodců
do Themeparku. Je už virtuálně připraveno 65% klientů.
Reagovat
Datum: 18.8.2015 11:21
Titulek: Therme
Autor: jj
28
Také jsem navštívil Therme park a to 2x Poprvé v odpoledních hodinách a všude hluk a pobíhání dětí různého věku bez dozoru rodičů nebo i za dozoru. Podruhé večer, kdy jsem si myslel, že bude klídek a nebyl a k tomu ve 20hod. se začíná léčebný bazén vypouštět. Vnitřní areál jak se píše zmatkově uspořádaný, růžové skříňky v šatně asi pro ženy a se vstupem do mužských sprch a WC a naopak modré skříňky asi pro muže a vchod do dámských sprch a WC.... dále mne udivilo pracovní nasazení jedné pracovnice bufetu, kdy rukama stlačila obsah odpadkového koše a hned začala rovnat jídlo bez umytí rukou.... myslím si, že je vše udělané horkou jehlou za dosti drahé vstupné a kvalita je daleko za lázněmi v zahraničí...jaké jsou vaše postřehy?
Reagovat