ZPRÁVY

První návštěva Therme Parku: rozpaky a zmatky

11. srpna 2015, 10:00, Jaroslav Kropáč
Velké Losiny - Poněkud rozpačité byly reakce prvních návštěvníků Therme Parku ve Velkých Losinách. Ten se po několika odkladech konečně otevřel předminulý týden. Zbrusu nový areál v hodnotě několika set miliónů korun však vítal nedočkavé hosty řadou nedodělků a v pondělí 3. srpna měl z provozních důvodů zavřeno úplně. Podle vedení lázní jsou potíže způsobeny tím, že areál funguje v testovacím režimu.

 Původně měl Therme Park otevřít už na jaře, pak na začátku léta. O co více byli lidé na zpřístupnění areálu natěšení, o to větší čekalo na některé z nich zklamání. „Všechno na mě působilo dost neupraveně, v okolí bazénů třeba chyběly kachličky. Pánské šatny jsou provedeny v růžové barvě, dámské v modré. Občerstvení si zakoupíte v přízemí, ale stolky, u kterých ho můžete sníst, jsou v prvním patře. A hodiny, podle kterých byste mohli sledovat, jak dlouho můžete v bazénu ještě být, jsou až u schodiště, kam na ně z vody nevidíte,“ svěřila se Týdnu jeho pravidelná čtenářka a jedna z prvních návštěvnic Therme Parku Marcela Kovářová.

Najdou se i pozitiva

Navzdory zmiňovaným nedostatkům zavítalo jen ve středu 5. srpna do Therme parku téměř čtyři sta lidí. Ačkoli i u nich byly rozpaky z nedokončených prací znát, našli v novém areálu také pozitiva. „Skvělé jsou hned čtyři sauny a jedna ledová místnost. Výborný je saunový program a je fajn, že za podobnými zážitky už se člověk nemusí trmácet na Slovensko nebo do Maďarska,“ pochválil losinské lázně Dalibor Nejedlý ze Šumperka. Obsazenost parku i počet návštěvníků mohou zájemci sledovat přímo na webových stránkách lázní. Všechny zjištěné nedostatky slíbilo vedení lázní postupně odstranit.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.8.2015 19:11
Titulek: Tak jsem to vymňouk !!
Autor: Flek
57
100
Přestěhoval jsem se ze šumperského domova důchodců do Themeparku SUPER-POHODA !!
Reagovat
Datum: 14.8.2015 21:20
Titulek: Re: Tak jsem to vymňouk !!
Autor: Prtik
105
Nastává masivní přesun klientů z domova důchodců
do Themeparku. Je už virtuálně připraveno 65% klientů.
Reagovat
Datum: 18.8.2015 11:21
Titulek: Therme
Autor: jj
28
Také jsem navštívil Therme park a to 2x Poprvé v odpoledních hodinách a všude hluk a pobíhání dětí různého věku bez dozoru rodičů nebo i za dozoru. Podruhé večer, kdy jsem si myslel, že bude klídek a nebyl a k tomu ve 20hod. se začíná léčebný bazén vypouštět. Vnitřní areál jak se píše zmatkově uspořádaný, růžové skříňky v šatně asi pro ženy a se vstupem do mužských sprch a WC a naopak modré skříňky asi pro muže a vchod do dámských sprch a WC.... dále mne udivilo pracovní nasazení jedné pracovnice bufetu, kdy rukama stlačila obsah odpadkového koše a hned začala rovnat jídlo bez umytí rukou.... myslím si, že je vše udělané horkou jehlou za dosti drahé vstupné a kvalita je daleko za lázněmi v zahraničí...jaké jsou vaše postřehy?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).