SPORT

První kolo ŠFL

11. září 2011, 17:31, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Nový ročník šumperské florbalové ligy odstartoval. Populární soutěž doznala oproti loňsku minima změn. Jen Youngers Glow a Beerboys Libina byli nahrazeni Big Heďáky a Metelsku Blesku, přičemž v případě druhého z nových týmů se jedná o jasného favorita soutěže a staronového účastníka ligy.
 V prvním utkání Párci za dolar rozstříleli Big Heďáky nemilosrdně 25:1, což je již samo o sobě vypovídající o dění na hřišti. Oslavou florbalu pak byly čtyři branky z hole hrajícího kouče Martina Bláhy.

Párci za dolar - Big Heďáci  25:1


Silový souboj Icemanů s King Size byl na programu jako druhý. Icemani opět v tradiční a letité sestavě nakonec přetlačili King Size v poměru 5:3, avšak utkání to bylo více než vyrovnané. 

Icemani - King Size  5:3


Velké překvapení na úvod a na úkor obhájců titulu Včelek Medulek připravil Bílý balet. Včelky doplatily na úzký kádr a bez možnosti střídaní podlehly Baleťákům 3:6, což se dá bezesporu označit za událost týdne.

Bílý balet - Včelky Medulky  6:3


Stejný problém jako Včelky řešili i hráči Metelesku Blesku. Ti se však bez střídání obešli a přehráli Vychlazenou jedenáctku 8:5. 

Metelesku Blesku - Vychlazená 11  8:5


Šlágr kola na závěr a souboj Spádové legie s Lazy Swines. Brankové dostihy nakonec přece jen lépe zvládl tým kolem bratří Matějů, kteří dovedli svůj celek k vítězství nad bojovnými Sviněmi v poměru 8:6.

Spádová legie - Lazy Swines  8:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.