SPORT

První kolo ŠFL

11. září 2011, 17:31, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Nový ročník šumperské florbalové ligy odstartoval. Populární soutěž doznala oproti loňsku minima změn. Jen Youngers Glow a Beerboys Libina byli nahrazeni Big Heďáky a Metelsku Blesku, přičemž v případě druhého z nových týmů se jedná o jasného favorita soutěže a staronového účastníka ligy.
 V prvním utkání Párci za dolar rozstříleli Big Heďáky nemilosrdně 25:1, což je již samo o sobě vypovídající o dění na hřišti. Oslavou florbalu pak byly čtyři branky z hole hrajícího kouče Martina Bláhy.

Párci za dolar - Big Heďáci  25:1


Silový souboj Icemanů s King Size byl na programu jako druhý. Icemani opět v tradiční a letité sestavě nakonec přetlačili King Size v poměru 5:3, avšak utkání to bylo více než vyrovnané. 

Icemani - King Size  5:3


Velké překvapení na úvod a na úkor obhájců titulu Včelek Medulek připravil Bílý balet. Včelky doplatily na úzký kádr a bez možnosti střídaní podlehly Baleťákům 3:6, což se dá bezesporu označit za událost týdne.

Bílý balet - Včelky Medulky  6:3


Stejný problém jako Včelky řešili i hráči Metelesku Blesku. Ti se však bez střídání obešli a přehráli Vychlazenou jedenáctku 8:5. 

Metelesku Blesku - Vychlazená 11  8:5


Šlágr kola na závěr a souboj Spádové legie s Lazy Swines. Brankové dostihy nakonec přece jen lépe zvládl tým kolem bratří Matějů, kteří dovedli svůj celek k vítězství nad bojovnými Sviněmi v poměru 8:6.

Spádová legie - Lazy Swines  8:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.