SPORT

První „letní“ hokej proti slovenskému Martinu. Fanoušci si v sezóně připlatí, vstupné podraží

14. srpna 2019, 14:30, téma HOKEJ, Petr Fišer
První „letní“ hokej proti slovenskému Martinu. Fanoušci si v sezóně připlatí, vstupné podraží Šumperk – Polsko, Česko, Maďarsko a ve čtvrtek protivník ze Slovenska. Sérii mezinárodních konfrontací šumperských hokejistů zkraje přípravného období okoření zajímavý „federální“ souboj proti Martinu.

 Svěřenci nového trenéra Martina Janečka si odbydou domácí premiéru proti ambicióznímu soupeři, jenž v uplynulém ročníku první slovenské ligy dosáhl na titul vicemistra. Nad jeho síly byli pouze šampióni z týmu Dukla Michalovce, kteří před čtyřtisícovou návštěvou rozhodli ve svůj prospěch rozhodující sedmé utkání finálové série. Martin dělil od elitního patra malý kousek a k největším favoritům na postup by měl patřit i v nadcházející sezóně.
Pro Draky to bude prospěšná zkouška před dalším soutěžním obdobím. Do druholigového putování se pustí za necelý měsíc těžkým nakročením ve Žďáru nad Sázavou. Před vlastním publikem si zahrají ve druhém kole s Moravskými Budějovicemi a příchozí diváci se musí připravit na změněnou výši vstupného pro základní část. Místo dosavadní padesátky zaplatí o dvacet korun navíc.
K dispozici budou tradiční permanentky, jejichž platnost se natáhne na všechna mistrovská střetnutí včetně play-off a případných bojů o Chance ligu. Jednotná cena je 1000 Kč.

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY


6. SRPNA: Katowice – Šumperk 2:1 (Vachutka). 7. SRPNA: Jastrzebie – Šumperk 3:0. 8. SRPNA: Poruba – Šumperk 4:3 (Kabelka, Jaroš, Hroch). 10. SRPNA: Debrecín – Šumperk 3:5 (Antonov 2, Hroch, Scheuter, Gewiese). 15. SRPNA: 18.00 Šumperk – Martin. 20. SRPNA: 18.00 Havlíčkův Brod – Šumperk. 22. SRPNA: 18.00 Šumperk – Vrchlabí. 27. SRPNA: 17.30 Třebíč – Šumperk. 29. SRPNA: 18.00 Vrchlabí – Šumperk. 3. ZÁŘÍ: 18.00 Šumperk – Havlíčkův Brod. 5. ZÁŘÍ: 18.00 Martin – Šumperk.

DRUHÁ LIGA VÝCHOD

1. KOLO – 11. září: Žďár n. S. – Šumperk. 2. KOLO – 14. září: Šumperk – Moravské Budějovice. 3. KOLO – 18. září: Nový Jičín – Šumperk. 4. KOLO – 21. září: Havlíčkův Brod – Šumperk. 5. KOLO – 25. září: Šumperk – Opava. 6. KOLO – 28. září: Valašské Meziříčí – Šumperk. 7. KOLO – 2. října: Šumperk – Kopřivnice. 8. KOLO – 5. října: Šumperk – Hodonín.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Pokračujerme v soutěžní vánoční nabídce. Dnes hrajeme o volné vstupenky na koncert legendární skupiny Olympic a koncert Tomáše Kočko s orchestrem. Volňásky získáte, pokud pošlete správnou odpověď a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Odpovědi je potřeba posílat pod číslem i písmenem otázky!

Soutěžní otázka č. 1: ( sk. Olympic, 13. 12., 19.00, Dům kultury Šumperk, 2 vstupenky)
Jaký byl původní název skupiny Olympic?
1a) Kašpárek
1b) Karkulka
1c) Krteček


Otázka č. 2: (Tomáš Kočko & orchestr, 19.12., 19.00, KKC Rapotín, 2x2 vstupenky)
Jaké hudební prvky se mísí ve tvorbě Tomáše Kočka?
2a) rocku, folku a jazzu
2b) bluegrassu, hip hopu, diska
2c) metalu. rapu, reggae

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ:

Pro některý z 11 originálních dárků k filmu Ledové království 2 do šumperského kina OKO zamíří: S. Sittová, Zábřeh; Z. Galiszová, Bludov; B. Smrčková, Postřelmov; D. Jílková, Vikýřovice; J. Kupčíková, Libina; J. Kouřilová, Hrabenov a H. Hudosová, L. Čermáková, J. Růžičková, L. Zachová, J. Haramia ze Šumperka. Blahopřejeme!

Tři volné vstupenky na diashow s cestovatelem J. Kolbabou, konanou v KD Zábřeh 5. prosince, vyhrávají: Z. Trhalová ze Zábřeha, A. Sadilová z Dlouhomilova a P. Brachtlová z Libiny. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně KD.