ZPRÁVY

Průtrže mračen přidělávají práci hasičům

10. června 2013, 19:25, BH
Průtrže mračen přidělávají práci hasičům Region – Také hasiči Olomouckého kraje měli dnes kvůli průtržím mračen perný den. Počet výjezdů od třinácté hodiny stoupl na celkových patnáct. Profesionálové zasahovali nejprve v Mohelnici, poté v Jindřichově, Branné a v Nových Losinách. Okolo čtrnácté hodiny se výjezdy přesunuly na Bouzovsko.
„Ve většině případů se jednalo o sklepy, zahrádky a garáže zaplavené vodou z polí. Hasiči odklízí bahno z komunikací, čistí kanály a kanalizační propustě," uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková

V Jindřichově na Šumpersku se sesunula černá skládka na zahradu rodinného domu. Smetí se nacházelo ve svahu nad domem. Silný déšť strhl odpad částečně s hlínou na zahradu. Hasiči ji vyčistili od nánosu bahna a odčerpali vodu z garáže.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.