ZPRÁVY

Průtrže mračen přidělávají práci hasičům

10. června 2013, 19:25, BH
Průtrže mračen přidělávají práci hasičům Region – Také hasiči Olomouckého kraje měli dnes kvůli průtržím mračen perný den. Počet výjezdů od třinácté hodiny stoupl na celkových patnáct. Profesionálové zasahovali nejprve v Mohelnici, poté v Jindřichově, Branné a v Nových Losinách. Okolo čtrnácté hodiny se výjezdy přesunuly na Bouzovsko.
„Ve většině případů se jednalo o sklepy, zahrádky a garáže zaplavené vodou z polí. Hasiči odklízí bahno z komunikací, čistí kanály a kanalizační propustě," uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková

V Jindřichově na Šumpersku se sesunula černá skládka na zahradu rodinného domu. Smetí se nacházelo ve svahu nad domem. Silný déšť strhl odpad částečně s hlínou na zahradu. Hasiči ji vyčistili od nánosu bahna a odčerpali vodu z garáže.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.