ZPRÁVY

Průtrže mračen přidělávají práci hasičům

10. června 2013, 19:25, BH
Průtrže mračen přidělávají práci hasičům Region – Také hasiči Olomouckého kraje měli dnes kvůli průtržím mračen perný den. Počet výjezdů od třinácté hodiny stoupl na celkových patnáct. Profesionálové zasahovali nejprve v Mohelnici, poté v Jindřichově, Branné a v Nových Losinách. Okolo čtrnácté hodiny se výjezdy přesunuly na Bouzovsko.
„Ve většině případů se jednalo o sklepy, zahrádky a garáže zaplavené vodou z polí. Hasiči odklízí bahno z komunikací, čistí kanály a kanalizační propustě," uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková

V Jindřichově na Šumpersku se sesunula černá skládka na zahradu rodinného domu. Smetí se nacházelo ve svahu nad domem. Silný déšť strhl odpad částečně s hlínou na zahradu. Hasiči ji vyčistili od nánosu bahna a odčerpali vodu z garáže.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).