ZPRÁVY

Prostory před kulturním domem oživí benefiční akce

22. září 2015, 15:00, bav
Zábřeh - Na oslavu svátku svého patrona se připravuje zábřežská Charita. Aktivity rozvine před kulturním domem v pátek 25. září pod názvem „Babí léto s Charitou". Z výtěžku bude pořízen lineární dávkovač léků pro pacienty v domácí péči.

 „Je to počtvrté, co touto formou k oslavě svátku svatého Vincence přistupujeme," řekla k akci Jana Skalická z oddělení propagace zábřežské Charity. „První dva ročníky byly určeny jako poděkování tříkrálovým koledníkům. Charitativní ráz akce dostala až loni, kdy jsme výtěžek použili na nákup bubnů pro klienty Okýnka v Mohelnici," dodala Skalická. Kromě hrátek pro děti a společného bubnování je v programu Babího léta také překvapení, o které se postarají děti zábřežské MŠ Severáček společně s hudební skupinou A.M .Úlet z Moravičan. „Děti ze školky chystají během roku programy, se kterými chodí těšit obyvatele zábřežské Domovinky nebo střediska Oázy," vysvětlila zapojení právě této mateřské školy Skalická.
Součástí oslav bude i prezentace charitní činnosti, zvláště projektu domácí hospicové péče, kam je letošní výtěžek zaměřen. Pořizovací hodnota zamýšleného lineárního dávkovače léků je 30 tisíc korun. Akce startuje v 15 hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO




Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).