ZPRÁVY

Prostory před kulturním domem oživí benefiční akce

22. září 2015, 15:00, bav
Zábřeh - Na oslavu svátku svého patrona se připravuje zábřežská Charita. Aktivity rozvine před kulturním domem v pátek 25. září pod názvem „Babí léto s Charitou". Z výtěžku bude pořízen lineární dávkovač léků pro pacienty v domácí péči.

 „Je to počtvrté, co touto formou k oslavě svátku svatého Vincence přistupujeme," řekla k akci Jana Skalická z oddělení propagace zábřežské Charity. „První dva ročníky byly určeny jako poděkování tříkrálovým koledníkům. Charitativní ráz akce dostala až loni, kdy jsme výtěžek použili na nákup bubnů pro klienty Okýnka v Mohelnici," dodala Skalická. Kromě hrátek pro děti a společného bubnování je v programu Babího léta také překvapení, o které se postarají děti zábřežské MŠ Severáček společně s hudební skupinou A.M .Úlet z Moravičan. „Děti ze školky chystají během roku programy, se kterými chodí těšit obyvatele zábřežské Domovinky nebo střediska Oázy," vysvětlila zapojení právě této mateřské školy Skalická.
Součástí oslav bude i prezentace charitní činnosti, zvláště projektu domácí hospicové péče, kam je letošní výtěžek zaměřen. Pořizovací hodnota zamýšleného lineárního dávkovače léků je 30 tisíc korun. Akce startuje v 15 hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.