ZPRÁVY

Profesor Keller zve na diskuzi o EU

27. března 2014, 21:05, redakce, PR
Profesor Keller zve na diskuzi o EU Šumperk - "Přijďte mi říct, co si myslíte o EU, já Vám povím, co si myslím já," vybízí obyvatele Šumperka a okolí profesor Jan Keller. Lídr kandidátky sociální demokracie při volbách do Evropského parlamentu bude besedovat v sobotu 29. března ve foyer šumperského divadla.
"Profesor Keller je moravský patriot, který v loňském roce obdržel od prezidenta republiky Medaili za zásluhy. Aktivně vystupuje proti placenému školství, bojuje proti americkým základnám na našem území a vyhraňuje se proti neoliberalismu, neuznává totiž, když je člověk vnímán jako firma, neustále soupeřící s ostatními lidmi," uvedla Irena Johnová ze šumperské organizace ČSSD.
Beseda v Divadle Šumperk s profesorem Kellerem začne v 17 hodin, vstup je zdarma.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 28.3.2014 06:05
Titulek: dotazy
Autor: ladislav
54
Pane Kellere, co si myslíte o ČSSD. Sobotka přeci měl už půl roku před volbami pochopit, že svoji stranu poškozuje svojí přítomností. Pane Kellere, nezdál se vám vstup Česka do EU zmanipulovaný? Máte pocit, že naši poslanci v EU, třeba Zahradil (má problém se jasně vyjadřovat), či Ransdorf (jeho problémem je účast v práci) jsou pro Česko přínosem? Co si myslíte o potřebě druhé komory, tedy senátu,v Česku? Zvažte prosím možnost diskuse na takvémto médiu, na to divadlo zde máme větší přeborníky.
Reagovat
Datum: 28.3.2014 09:57
Titulek: Bez titulku
Autor: Lucka
52
108
Nemohu mluvit za pana profesora, ale souhlasím s tím, že vstup ČR do EU nebyl čistá hra. A ČSSD fandím, ale Sobotka jim moc popularity nepřidává, naopak. Paní Jonové držím pěsti.
Reagovat
Datum: 29.3.2014 12:17
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: aNONYM
48
Přístupová jednání k EU byla vedena v letech 1998-2002, tedy za vlád socialistů Zemana a Špidly. Je mi divné, že fandíte straně, kterou zároveň obviňujete z nečisté hry.
Reagovat
Datum: 30.3.2014 12:08
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: LevejLempl
34
Za zvěrstva přístupových podmínek a v nerovných likvidačních podmínkách pro zemědělce a potravináře je odpovědný Telička (bývalý člen KSČ), který je teď jednička na kandidátce Babišova estébáckého ANO ... Viz např. likvidace našich superkvalitních cukrovarůReagovat
Datum: 29.3.2014 10:19
Titulek: ČSSD divní
Autor: Kajman
40
Zdá se mně to nebo každý socan vypadá divně? Pán tady u článku je jak herec z erotických filmů v 80letech, Tejc Hašek Sobotka to jsou ksichty nejhorší a v Šumperku armáda důchodců v čele s notorem Svozilem. ČSSD mezi sebe nemůžou vzít jednoho, kdo se chová, vypadá normálně nelže?
Reagovat
Datum: 29.3.2014 10:34
Titulek: Re: ČSSD divní
Autor: Přemet Raketa
40
Nejlepčí pornoherci só Nagyová s Nečasom, pak masochista Benda jr. se Stanjurou s tou jeho zrzavó parukou, no a pak nezapomínejme na prodejné štětky z KDU-ČSL - takový jezovita Hermann to už je dost brutal hardcore

Reagovat
Datum: 29.3.2014 11:18
Titulek: Re: ČSSD divní
Autor:
50
107
Jonová ze Šumperka je socanská a vypadá dobře chovat se umí - je ředitelka
Reagovat
Datum: 29.3.2014 17:04
Titulek: Re: ČSSD divní
Autor: Petr
42
Proboha, nemůžete lidi soudit, jak vypadají, vzpamatujte se!!!!!!!
Reagovat
Datum: 29.3.2014 21:21
Titulek: Re: ČSSD divní
Autor: Přemet Raketa
45
U speciálních týpků typu ÓDSácký zátylek Rittig, kapří tlama Ýčko Langer nebo absolvent Plzeňské Sorbóny Benda jr. se ten jejich vnitřní charakter nepokrytě vyjevuje navenek a není to hříčka přírody...
Reagovat
Datum: 30.3.2014 06:31
Titulek: dotazy pro Kellera
Autor: ladislav
42
Byl jsem, viděl jsem a slyšel jsem. Myslím, že dobře uvedl důvod proč chce dělat v EU. Dotazů bylo myslím kolem deseti. Já se ptal, hodlá li se tu a tam zpovídat voličům ze svého jednání. Odpověděl jak to bude dělat. Poslední dotaz zněl.... bude-li u nás někdy lépe, jak sliboval Václav Klaus... Odpověď zněla ...bude, možná jednou...
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).