ZPRÁVY

Prodavačka ubránila čerpací stanici

25. ledna 2013, 12:42, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Mohelnice – Se zbraní v ruce žádal neznámý pachatel prodavačku čerpací stanice v Mohelnici, aby mu vydala všechny peníze. V opačném případě ji prý zastřelí. Chrabrá žena však odmítla. Muž poté odešel, aniž by cokoli odcizil.
Událost, při níž prodavačka prokázala duchapřítomnost a odvahu, připomíná scénu z italské komedie.
Zloděj vstoupil na čerpací stanici Vena-Trade v Družstevní ulici v Mohelnici ve čtvrtek před osmou hodinou večer. Zamířil k boxu se žvýkačkami, odkud vytáhl jeden balíček a přešel k prodejnímu pultu. Žvýkačky podal prodavačce, a zatímco je markovala, vytáhl z batohu krátkou střelnou zbraň. Přestože ženě vyhrožoval, že ji zastřelí, pokud mu nevydá tržbu, prodavačka odmítla. Pachatel reagoval tím, že z kapsy vytáhl drobné, zaplatil za žvýkačky, zbraň strčil zpět do batohu a odešel.
Byť nedošlo ke zranění ani ke krádeži, muž je stíhán za trestný čin loupež. Hrozí mu za něj trest odnětí svobody od dvou do deseti let.
Policie České republiky žádá případně svědky, kteří se v danou hodinu pohybovali v okolí čerpací stanice, aby se přihlásili na kterémkoliv oddělení policie nebo zavolali na linku 158.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).