SPORT

Pro mě osobně bude nejdůležitější pocit ze hry, přiznal před ostrým startem lodivod házenkářů Petr Korec

15. února 2017, 14:30, téma HÁZENÁ, Petr Fišer
Pro mě osobně bude nejdůležitější pocit ze hry, přiznal před ostrým startem lodivod házenkářů Petr Korec Šumperk - I kdyby se jim podařilo zapojit do přetahované o postup, možnost, že by se do Šumperka vrátila první liga, je krajně nereálná. Stejně jako že by při shodě nejčernějších okolností spadli do divize. Šumperští házenkáři si odvetnou část rozehrané sezóny můžou užívat v klidu a pohodě.

 „Abych se přiznal, umístění ani body moc neřeším. Je samozřejmé, že půjdeme do každého zápasu s tím, že ho chceme vyhrát. O tom žádná. Pro mě osobně ale bude nejdůležitější pocit ze hry. Na konci podzimu, kdy se nám dařilo, jsem měl ze všeho fakt radost. Naši mladíci dostali větší prostor a naložili s ním tak, že toho moc nekazili. Do týmového soukolí zapadali k všeobecné spokojenosti. Místy jsme předváděli házenou, na kterou se opravdu dalo dívat,“ ohlédl se za první polovinou druholigového ročníku hrající šumperský trenér Petr Korec.
Laštůvka a spol. nakročí do druhé části soutěžního období nedělním duelem v Zubří. „V mých očích jsme v posledních třech zápasech s Lesanou byli lepší. Vyhrát jsme ale dokázali jen obě domácí utkání. Moc se na víkendový start těším. I proto, že bychom měli být kompletní, jedeme pro vítězství,“ ujišťoval Korec.
Jak sám naznačil, v Šumperku budou znovu v největší míře sázet na zkušenosti. „Přes zimu jsme v rámci možností trénovali, jak to šlo a jak se dalo. Naše možnosti jsou ale omezené. Na to, aby jste mohli nacvičovat herní věci, potřebujete minimálně šest hráčů do útoku, šest do obrany a jednoho brankáře. A tolik nás prostě není. Kvůli zraněním, chřipkovým epidemiím, nemocem, pracovním a studijním povinnostem navíc pokaždé někdo chyběl. Takže to zase bylo spíš o běhání a nabírání fyzičky než o čemkoliv jiném,“ nezastíral kouč Šumperka.

PROGRAM ŠUMPERKA

12. KOLO – 19. února: 17.00 Lesana Zubří – Šumperk. 13. KOLO – 26. února: 10.30 Šumperk – Polanka. 14. KOLO – 4. března: 16.00 Rožnov – Šumperk. 15. KOLO – 12. března: 10.30 Šumperk – Vsetín. 16. KOLO – 18. března: 10.30 MHK Karviná – Šumperk. 17. KOLO – 26. března: 10.30 Šumperk – Holešov/Přerov. 18. KOLO – 2. dubna: 13.30 Velká Bystřice B – Šumperk. 19. KOLO – 9. dubna: 10.30 Šumperk – Litovel B. 20. KOLO – 22. dubna: 10.30 Luhačovice – Šumperk. 21. KOLO – 30. dubna: 10.30 Šumperk – Fr.-Místek B. 22. KOLO – 6. května: 15.00 Uničov – Šumperk.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny WOHNOUT, která představí speciální akustický program v DK Šumperk v pátek 7. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí kytaristy skupiny Wohnout?

a) otec a syn
b) bratranci
c) bratři

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny PRIESSNITZ, která představí své nové a zároveň poslední album Beztíže v DK Šumperk v pátek 24. března, vyhráli Dušan Indra ze Šumperka, Vladěna Daňková ze Šumperka, Jana Hýžďalová ze Starého Města, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Šinkovský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.