ZPRÁVY

Přijede italský velkoklub Inter Milán do Zábřeha?

19. září 2012, 18:00, téma PR, redakce, placená reklama
Asi ne, je to trochu jiná liga. Ale stačí málo a vy můžete jet s námi do Milána a fotbalový koncert mistrů zhlédnout na vlastní oči.

Jsme firma JIŘÍ BLAHA s.r.o., známější jako OKNOPLAST Šumperk. Nabízíme vám možnost zúčastnit se naší ojedinělé soutěže o zájezdy na domácí utkání klubu Inter Milán na legendárním stadionu v San Siro, a to včetně dopravy, ubytování a dresu Interu. Jako top sponzor tohoto fotbalového klubu nabízíme výjimečný fotbalový zážitek všem našim zákazníkům. Objednejte si u nás do konce října výrobky značky Oknoplast bez omezení minimální hodnoty a pojeďte na fotbal s námi. Vybrali jsme pro vás takové utkání, které bude každému fotbalovému fanouškovi nezapomenutelným zážitkem. Zažijte s námi neopakovatelnou atmosféru derby Inter Milán x AC Milán.

Jak název naší firmy napovídá, zabýváme se prodejem a montáží plastových i hliníkových oken a dveří, venkovních rolet, zimních zahrad a dalšího sortimentu. Na trhu působíme už více než deset let a za tu dobu máme tisíce spokojených zákazníků. V současnosti jsme největší autorizovaný partner společnosti Oknoplast v České republice. Oknoplast je jeden z největších a nejvýznamnějších evropských výrobců plastových oken a dveří. Je to společnost, která výrazně ovlivňuje směr vývoje tohoto odvětví v celé Evropě. Mezi konkurencí se prosazuje především díky vysoké kvalitě, důrazu na detail a inovačnímu řešení. Sponzorství Interu Milán je prestižní záležitostí. Možnost stát se sponzorem má jen subjekt, který je ve svém oboru jedničkou na trhu.

Věříme, že vás, fotbalové fanoušky, naší soutěží zaujmeme a že využijete příležitosti být u jednoho z největších fotbalových zápasů v Evropě a že společně s námi budete chtít zažít výjimečnou atmosféru derby fotbalového města Milán, mimo jiné proto, že na takto atraktivní zápas je velmi těžké sehnat lístky, a to i přesto, že stadion v San Siro má kapacitu více než 85 tisíc diváků. Abychom nikoho neodradili, v pravidlech soutěže jsme nestanovili žádnou minimální hodnotu objednávky a tak i díky každému jedinému oknu, které si u nás objednáte, budete zařazeni do slosování. Věříme, že z naší soutěže vzejde dobrá parta fotbalových fandů a že si společně užijeme výjimečný fotbalový zážitek.

Více informací získáte na www.okna.olomoucko.com nebo na bezplatné lince 800 242 242.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).