ZPRAVODAJSTVÍ

Prestižní cenu získala Zábřežanka

3. ledna 2018, 13:00, bav
Prestižní cenu získala Zábřežanka Zábřeh - Jedna z osmi udělených cen pro dobrovolníky Křesadlo 2017 doputovala také do Zábřeha. V Arcidiecézním paláci v Olomouci si ji za práci v sociální oblasti převzala místní charitní dobrovolnice Kristina Hrozová. Ocenění jí před Vánoci předal arcibiskup Graubner.

 „Kromě péče o nemocnou babičku je Kristina Hrozová předsedkyní a patronkou klubu Čtyřlístek Šumperk fungujícího v rámci Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR. V naší zábřežské Charitě pak působí jako jeden z nejaktivnějších dobrovolníků,“ řekl Tomáš Orehek, vedoucí dobrovolnického centra DobroDruh a dodal: „Je oporou osamoceným lidem, kterým kromě ještě teplé bábovky přináší především teplo srdce“.

Křesadlo si v Olomouckém kraji převzala osmička vybraných dobrovolníků. „Celý večer mi byla společníkem moje Eliška. Díky jejímu zdravotnímu postižení jsem objevila oblast sociální sféry a ta mi ukázala cestu životem,“ uvedla Kristina Hrozová.


Foto: red

Kristina Hrozová pečuje nejen o svoji dceru, ale také o lidi ve svém okolí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.1.2018 13:29
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
42
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.