ZPRAVODAJSTVÍ

Prestižní cenu získala Zábřežanka

3. ledna 2018, 13:00, bav
Prestižní cenu získala Zábřežanka Zábřeh - Jedna z osmi udělených cen pro dobrovolníky Křesadlo 2017 doputovala také do Zábřeha. V Arcidiecézním paláci v Olomouci si ji za práci v sociální oblasti převzala místní charitní dobrovolnice Kristina Hrozová. Ocenění jí před Vánoci předal arcibiskup Graubner.

 „Kromě péče o nemocnou babičku je Kristina Hrozová předsedkyní a patronkou klubu Čtyřlístek Šumperk fungujícího v rámci Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR. V naší zábřežské Charitě pak působí jako jeden z nejaktivnějších dobrovolníků,“ řekl Tomáš Orehek, vedoucí dobrovolnického centra DobroDruh a dodal: „Je oporou osamoceným lidem, kterým kromě ještě teplé bábovky přináší především teplo srdce“.

Křesadlo si v Olomouckém kraji převzala osmička vybraných dobrovolníků. „Celý večer mi byla společníkem moje Eliška. Díky jejímu zdravotnímu postižení jsem objevila oblast sociální sféry a ta mi ukázala cestu životem,“ uvedla Kristina Hrozová.


Foto: red

Kristina Hrozová pečuje nejen o svoji dceru, ale také o lidi ve svém okolí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.1.2018 13:29
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
21
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).