ZPRÁVY

Přepadl benzinku, ale nakonec dostal tyčí po hlavě a peníze poztrácel

22. března 2013, 19:41, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Mohelnice – S tyčí v ruce zaútočil ve středu večer na obsluhu benzínové čerpací stanice v Mohelnici pětačtyřicetiletý muž z Olomouce a žádal vydání peněz z pokladny. Nakonec však splakal na výdělkem. Prodavači se podařilo zbraň sebrat a praštit jím zloděje, který nakonec při útěku z místa činu většinu bankovek poztrácel.
Ve středu o půl osmé večer vešel do čerpací stanice Vena Trade v Družstevní ulici muž s napřaženou dřevěnou tyčí. Po prodavači požadoval vydání hotovosti. Ten se z obavy o svůj život rozhodl ustoupit mu a vytáhl z poklady přihrádku s penězi, kterou položil na barovou stoličku. Zloděj začal vybírat bankovky a strkat si je do kapes, přičemž stále ohrožoval prodavače tyčí. Nakonec na něj zaútočil. Prodavač se začal bránit, podařilo se mu zmocnit se tyče a praštit jí zloděje několikrát do hlavy. Lupič začal krvácet a obrátil se na útěk. Většinu peněz se mu cestou podařilo poztrácet.

Prchajícího zloděje si všimnul muž, který přijel na benzinku tankovat. Prodavač vyběhl ven a svěřil se mu se vším, co se stalo. Zákazník začal ve svém voze pachatele pronásledovat a okamžitě zavolal policii. Hlídka od něj získala informace o tom, jak zloděj vypadá a kterým směrem běží. Policistům se proto podařilo pachatele zadržet na cestě na Moravičany. Muž byl zraněn a měl u sebe třináct tisíc korun, které mu z přepadení zbyly. Policie ho zadržela pro podezření z trestného činu loupež, za který mu hrozí trest odnětí svobody na dva roky až deset let.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.